Asociace malého fotbalu české republiky

Závěrečná návštěva oblastních svazů malého fotbalu v ČR před letní přestávkou

10. 07. | 13

Po týdenní pauze, kdy jsme se věnovali Poháru vítězů pohárů, se vracíme naposledy před letní přestávkou k našemu informačnímu servisu z oblastních svazů malého fotbalu v ČR. V rámci závěrečné návštěvy se podíváme do Příbrami, Svitav, Velkého Meziříčí, Vojnova Městce, Zlína, Zábřehu a Žďáru nad Sázavou.

Po týdenní pauze, kdy jsme se věnovali Poháru vítězů pohárů, se vracíme naposledy před letní přestávkou k našemu informačnímu servisu z oblastních svazů malého fotbalu v ČR. V rámci závěrečné návštěvy se podíváme do Příbrami, Svitav, Velkého Meziříčí, Vojnova Městce, Zlína, Zábřehu a Žďáru nad Sázavou. Seznámíme se s výsledky posledních kol a konečnými tabulkami soutěží.

 

PŘÍBRAM

Již v červnu skončila nejvyšší soutěž v Příbrami a mistrem ligy se opět stal FC Union Brdy. Poslední kolo přineslo tyto výsledky: MFC Botafogo prohrálo s Rychlým válcem 0:4, Jehněčí podkovy přehrály Dirtecho Sharks 5:3, FC Union Brdy zvítězil nad Halucinací 3:1, FC DC remizoval s Motorem Březovými Horami 3:3, Abstinents prohráli s AC Everlastem vysoko 1:7 a FC Bohemia doma podlehla Dream Teamu 0:5.

V tabulce tedy skončil na prvním místě FC Union Brdy se ziskem 63 bodů. 54 jich získal čerstvý vítěz PVP AC Everlast. O dalších 10 bodů méně má na třetí příčce Rychlý válec. Beznadějně poslední skončila FC Bohemia Příbram s pouhým jedním jediným bodem.

Nejlepším střelcem ligy se stal Jan Riegel z Unionu Brdy se 34 - mi brankami, druhý skončil Jakub Tošovský z Halucinace Příbram, který nastřílel 31 gólů. Jan Chudý z AC Everlastu má na třetím místě 23 přesných zásahů.

Více na: www.mkpribram.ic.cz nebo www.pribram.cz

 

SVITAVY

O konečném pořadí v tabulce, výsledcích posledního kola a veškerých statistikách jsme informovali již v minulém vydání. Do Svitav se vrátíme zase na podzim.

Více na: www.mlmksy.host22.com

 

VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Velké Meziříčí jsme naposledy navštívili dvě kola před koncem. Dlužíme tedy ještě výsledky posledního kola a pohled na konečnou tabulku. V rámci 18. kola porazila Slza VM Pobřeží kocoviny těsně 2:1, Woolloomooloo Bay remizovalo s SK Mostištěm 2:2, Kittydogs United nestačilo na Flamengo, kterému podlehlo 1:2, La Bucañeros přestřílelo Retro Křižanov 10:5 a The Lost Generation prohrálo s Kašpary VM 0:2.

Jak už jsme avizovali v minulém díle, premiérovým mistrem Velkého Meziříčí se stalo Woolloomooloo Bay, které nasbíralo 49 bodů. O 3 body méně získalo druhé Flamengo. Bronz brali hráči La Bucañeros se 34 - mi body. Na opačném pólu tabulky skončilo předposlední Retro Křižanov s 12 - ti body a poslední Pobřeží Kocoviny se ziskem 9 - ti bodů.

Na špici tabulky střelců se umístil Martin Linhart z mistrovského Woolloomooloo Bay, který si připsal 22 branek. Druhý byl s velkým odstupem Hynek Ráček z Flamenga se 14 - ti góly. Třetí skončil Roman Durajka taktéž z Woolloomooloo Bay, který zaznamenal celkem 13 tref.

Více na: www.mkvm.cz

 

VOJNŮV MĚSTEC

TJ Jiskra Vojnův Městec, jediný zástupce malého fotbalu v tomto městě, nastupuje v nejvyšší soutěži ve Žďáře nad Sázavou, kde skončil na třetím místě, přičemž získal stejně bodů jako druhý FC Rapid a také jako čtvrtí Sosáci.

Více na: www.zrliga.na-netu.eu

 

ZLÍN

Ve Zlíně bylo dohráno už při naší poslední návštěvě, takže stejně, jako v případě Svitav, i do tohoto oblastního svazu se vrátíme až se začátkem podzimní části.

Více na: www.malakopana-zlin.net

 

ZÁBŘEH

V Zábřehu se hraje systémem jaro - podzim, takže nyní probíhá letní přestávka s tím, že je odehrána polovina soutěže. V rámci posledního jarního kola se zrodily následující výsledky: BROADWAY prohrál s AS REVOLUCÍ vysoko 2:7, K.K.CLUB podlehl RED BULLU 0:7, FC OMBRE rozstřílel HAVLÍČKOVU 7:3 a HAK nestačil na K2 TEAM, kterému podlehl jasně 0:5.

Tabulce po polovině sezóny vévodí K2 TEAM s 25 - ti body, o bod méně má druhé SANTORINI a také třetí RED BULL. Naopak na jejím konci je deváté FC CARINO "2000" se ziskem 5 - ti bodů, stejně má i desátá HAVLÍČKOVA a poslední HAK prozatím nasbíral pouhé 2 body.

Více na: www.zlmk.cz

 

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Jako poslední míříme do Žďáru nad Sázavou. Zde je už také dohráno, podívejme se na výsledky posledního dvojkola: Rasyguard porazil nejprve Alko 6:1, poté si poradil také s STS Chvojkovicemi v poměru 4:1, Alko zvítězilo nad STS Chvojkovicemi 2:1. Alvarez prohrál se Sosáky 0:1 a následně také s FC Benjaminem 1:7. Sosáci ve svém druhém vystoupení tak úspěšní nebyli a FC Benjaminu podlehli 2:4. FC Rapid vyhrál nad BKS jasně 8:1, zvítězil i nad La Bombou, tentokrát 3:1. BKS poté přehrála La Bombu 6:3.

Tabulka má tuto podobu: FC Benjamin skončil na prvním místě se 49 - ti body. Na druhém až čtvrtém místě se seřadily týmy se 41 body a dělilo je tedy jen skóre. Pořadí je následující: druhý FC Rapid, třetí TJ Jiskra Vojnův Městec a čtvrtí Sosáci. Tabulku uzavírá Alko s osmi body.

Nejlepším střelcem ligy se stal Dominik Havlík z týmu FC Benjamin, který nastřílel svým soupeřům dohromady 31 branek. Na děleném druhém místě skončili Petr Hutta z FC Rapidu a Michal Ročárek z TJ Jiskry Vojnova Městce, oba si připsali celkem 21 gólů.

Více na: www.zrliga.na-netu.eu

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70