Asociace malého fotbalu české republiky

Žákovský turnaj v malé kopané a sportovní trojboj v Havlovicích

10. 10. | 15

Dne 4. 9. 2015 uspořádal Havlovický svaz malé kopané v místním sportovním areálu fotbalový turnaj v malé kopané pro žáky základních škol z území MAS Království Jestřebí hory.

Dne 4. 9. 2015 uspořádal Havlovický svaz malé kopané v místním sportovním areálu fotbalový turnaj v malé kopané pro žáky základních škol z území MAS Království Jestřebí hory. Zápasy probíhaly za nádherného počasí na dvou hřištích za účasti 7 týmů (ZŠ Lány-Úpice, ZŠ Bří Čapků Úpice, ZŠ Rtyně v Podkrkonoší, Speciální ZŠ Augustina Bartoše Úpice, ZŠ Malé Svatoňovice, ZŠ Radvanice, Gymnázium a SOŠ Úpice).
Pro všechny týmy zajistili pořadatelé hodnotné ceny v celkové výši téměř 20.000,- Kč. Obří putovní pohár pro vítěze turnaje, při nerozhodném stavu po 8 sériích pokutových kopů, obhájilo již potřetí družstvo ZŠ Úpice – Lány. Na druhém místě se umístilo družstvo ZŠ Rtyně v Podkrkonoší a třetí místo obsadil tým ZŠ Bratří Čapků Úpice.
Součástí sportovního dne byl i velice úspěšný trojboj (minigolf, beach přehazovaná a streetball). Všichni žáci mohli využít ostatních sportovišť Havlovického areálu. Zdařilý průběh soutěží zajišťoval Studentský parlament Gymnázia a SOŠ Úpice pod vedením učitelky Mgr. Petry Nývltové. Ve sportovním trojboji zvítězil tým ZŠ Rtyně v Podkrkonoší před Městské gymnázium a SOŠ Úpice a ZŠ Úpice Lány. Do všech soutěží se zapojilo cca 140 dětí.