Asociace malého fotbalu české republiky

Výběr Milovic si proti výběru Mostu připravil drtivou odvetu

15. 02. | 15

V pátek 13. února 2015 odehrály od 21:00 výběry Milovické ligy malého fotbalu a Mostecké ligy malé kopané druhý vzájemný zápas v rámci přípravy na chystanou celostátní ligu malého fotbalu. Utkání se odehrálo opět ve sportovní hale Milten v Milovicích.

Asistent trenéra: Aleš Janeček

Zrodil se na první pohled jednoznačný výsledek, nutno ale dodat, že k tomu došlo především díky odevzdanosti hráčů hostí ve druhém poločasu utkání. První poločas tak jednoznačný rozhodně nebyl. Milovice vstoupily do zápasu lépe a s větším nasazením, ale Most dokázal přečkat prvotní tlak a hru vyrovnal. Na úvodní branku mladíčka Barana z 6. minuty dokázal odpovědět hned o 2 minuty později mostecký útočník František Tůma. V té době by na vysoké vítězství domácích nikdo nevsadil. Ještě další minuty se hrál vyrovnaný fotbal, ale na Milovicích bylo jasně vidět, že tento zápas prohrát nechtějí. Podařené kombinace musel horlivě likvidovat až výborný Šlégr, který předvedl mimořádný výkon. Ve 13. minutě domácí udeřili podruhé, když se trefil Hakl a za 3 minuty, když opět zvýšil Baran, se začala hra hostí bortit. Ukázkovou rozehrávku trestného kopu ještě do poločasu předvedl nejlepší hráč Milovic Golovko a do prázdné brány zakončující Vlačiha. To už bylo na Most hodně a od té doby se prakticky nezmohl na nic. Druhý poločas byl už prakticky jen o výši konečného skóre a nutno dodat, že je to škoda. Most rozhodně nepůsobil nefotbalovým dojmem, ale psychika udělala své. Konečný výsledek 11:1 tedy není výsledkem jen kvality vítězného týmu, ale také špatné morálky týmu, který tento zápas prohrál.

Výběr MLMF Milovice - Výběr MLMK Most 11:1 (4:1)

Branky: 6., 16., 47. a 51. Marek Baran, 13. František Hakl, 20. Sergej Vlačiha, 32., 43. a 56. Cyril Golovko, 46. Libor Palas, 57. Miroslav Švorba - 8. František Tůma

Karty: bez karet

Hráči zápasu: Cyril Golovko - Václav Šlégr

Rozhodčí: Pavel Kubečka