Asociace malého fotbalu české republiky

V Havlovicích se uskutečnil druhý ročník žákovského turnaje v malé kopané

12. 09. | 14

V pátek 5. 9. 2014 uspořádal Havlovický svaz malé kopané o. s. v místním sportovním areálu turnaj v malé kopané pro žáky základních škol z území MAS Království Jestřebí hory.

V pátek 5. 9. 2014 uspořádal Havlovický svaz malé kopané o. s. v místním sportovním areálu turnaj v malé kopané pro žáky základních škol z území MAS Království Jestřebí hory. Zápasy probíhaly za nádherného počasí na dvou hřištích při účasti 8 týmů (ZŠ Lány-Úpice, ZŠ Bří Čapků Úpice, ZŠ Rtyně v Podkrkonoší, ZŠ Pilníkov, Speciální ZŠ Augustina Bartoše Úpice, ZŠ Malé Svatoňovice, ZŠ Radvanice, Gymnázium a SOŠ Úpice). Pro všechny týmy zajistili pořadatelé hodnotné ceny v celkové výši téměř 25.000,- Kč.

Obří putovní pohár pro vítěze turnaje obhájilo družstvo ZŠ Lány-Úpice. Na druhém místě se umístilo družstvo ZŠ Rtyně v Podkrkonoší a 3. místo obsadil tým Gymnázia a SOŠ Úpice. Součástí sportovního dne byl i velice úspěšný trojboj (minigolf, beach přehazovaná a streetball). Všichni žáci mohli využít ostatních sportovišť havlovického areálu.

Zdařilý průběh soutěží zajišťoval Studentský parlament Gymnázia a SOŠ Úpice pod vedením paní učitelky Mgr. Petry Nývltové. Ve sportovním trojboji zvítězil spolupořadatelský tým Gymnázium a SOŠ Úpice před ZŠ Rtyně v Podkrkonoší a ZŠ Pilníkov. Do všech soutěží se zapojilo cca 160 dětí.

Pořadatelé z Havlovického svazu malé kopané o. s. děkují všem partnerům (Asociaci malého fotbalu ČR, Královehradeckému kraji, MAS Království Jestřebí hory, obci Havlovice, TJ Sokolu Havlovice), sponzorům (Partis a.s., R & B Mědílek s.r.o., Hervis Sport a Móda s.r.o., Enervit, ALBI Česká republika a.s., Vella s.r.o.), učitelům a Studentskému parlamentu za pomoc a podporu umožňující uspořádat tento vydařený sportovní den.