Asociace malého fotbalu české republiky

V Havlovicích proběhl tradiční žákovský turnaj v malém fotbale

15. 09. | 16

Dne 9. 9. 2015 uspořádal Havlovický svaz malého fotbalu z.s. v místním sportovním areálu již 5. ročník turnaje v malém fotbale pro žáky základních škol z území MAS Království Jestřebí hory.

Dne 9. 9. 2015 uspořádal Havlovický svaz malého fotbalu z.s. v místním sportovním areálu již 5. ročník turnaje v malém fotbale pro žáky základních škol z území MAS Království Jestřebí hory. Zápasy probíhaly opět za nádherného počasí na dvou hřištích za účasti 6 týmů (ZŠ Lány-Úpice, ZŠ Bří Čapků Úpice, ZŠ Rtyně v Podkrkonoší, Speciální ZŠ Augustina Bartoše Úpice, Gymnázium a SOŠ Úpice, ZŠ Pilníkov).

Pro všechny týmy zajistili pořadatelé hodnotné ceny v celkové výši téměř 20.000,- Kč. Obří putovní pohár pro vítěze turnaje získal tým žáků ze ZŠ Rtyně v Podkrkonoší. Na druhém místě se umístilo družstvo ZŠ Pilníkova a třetí místo obsadil tým Městského gymnázia a SOŠ z Úpice.

Součástí sportovního dne byl i velice úspěšný trojboj (minigolf, beach přehazovaná a streetball). Všichni žáci mohli využít ostatních sportovišť Havlovického areálu např. oblíbenou nafukovací trampolínu.

Zdařilý průběh soutěží zajišťoval Studentský parlament Gymnázia a SOŠ Úpice pod vedením učitelky Mgr. Petry Nývltové.

Ve sportovním trojboji zvítězil tým ZŠ Úpice Lány před Městské gymnázium a SOŠ Úpice a před ZŠ Rtyně v Podkrkonoší. Do všech soutěží se zapojilo 100 přihlášených dětí.