Asociace malého fotbalu české republiky

V Brně, Kopřivnici a Příbrami proběhla 1. kvalifikace o postup na Final 4 Mistrovství České republiky v malém fotbale 2014

29. 10. | 13

V pondělí 28. 10. 2013, tedy v den oslav 95. výročí vzniku samostatného československého státu, se uskutečnila v Brně, Kopřivnici a Příbrami první fáze kvalifikace o postup na Final 4 Mistrovství České republiky v malém fotbale 2014. Oproti loňským 16 - ti týmům se jí letos zúčastnilo 25 mužstev, tedy hned o 9 víc.

V pondělí 28. 10. 2013, tedy v den oslav 95. výročí vzniku samostatného československého státu, se uskutečnila v Brně, Kopřivnici a Příbrami první fáze kvalifikace o postup na Final 4 Mistrovství České republiky v malém fotbale 2014. Oproti loňským 16 - ti týmům se jí letos zúčastnilo 25 mužstev, tedy hned o 9 víc. Níže již přinášíme výsledky, tabulky a jména postupujících do další fáze, která se uskuteční v sobotu 23. 11. 2013 v Brně a Praze. Samotné Final 4 je na programu v sobotu 18. 1. 2014 v Milovicích.

 

BRNO

Skupina A

Šenk okna Raiders Brno

2:1

Sokol BK Sadros Boskovice

FK Klasici Jihlava

3:4

Woolloomooloo Bay Velké Meziříčí

Starlet Jihlava

3:5

Sokol BK Sadros Boskovice

Šenk okna Raiders Brno

1:0

Woolloomooloo Bay Velké Meziříčí

FK Klasici Jihlava

4:3

Starlet Jihlava

Sokol BK Sadros Boskovice

7:4

Woolloomooloo Bay Velké Meziříčí

Šenk okna Raiders Brno

6:5

FK Klasici Jihlava

Starlet Jihlava

1:3

Woolloomooloo Bay Velké Meziříčí

FK Klasici Jihlava

0:3

Sokol BK Sadros Boskovice

Šenk okna Raiders Brno

3:4

Starlet Jihlava

 

Pořadí

Název týmu

Z

V

R

P

Skóre

Body

1.

Šenk okna Raiders Brno

4

3

0

1

12:10

9

2.

Sokol BK Sadros Boskovice

4

3

0

1

16:9

9

3.

Woolloomooloo Bay V. Meziříčí

4

2

0

2

11:12

6

4.

FK Klasici Jihlava

4

1

0

3

12:16

3

5.

Starlet Jihlava

4

1

0

3

11:15

3

 

Skupina B

RKM Brno

6:1

Pentaco Boskovice

Karlsberg C. F. Brno

3:0

R. U. M. Jihlava

Pentaco Boskovice

5:6

SOME Vysočina Prachárna Jihlava

RKM Brno

6:1

Karlsberg C. F. Brno

R. U. M. Jihlava

3:7

SOME Vysočina Prachárna Jihlava

Karlsberg C. F. Brno

5:0

Pentaco Boskovice

RKM Brno

7:1

R. U. M. Jihlava

Karlsberg C. F. Brno

0:3

SOME Vysočina Prachárna Jihlava

Pentaco Boskovice

0:5

R. U. M. Jihlava

RKM Brno

3:3

SOME Vysočina Prachárna Jihlava

 

Pořadí

Název týmu

Z

V

R

P

Skóre

Body

1.

RKM Brno

4

3

1

0

22:6

10

2.

SOME Vysočina Prachárna Jihlava

4

3

1

0

19:11

10

3.

Karlsberg C. F. Brno

4

2

0

2

9:9

6

4.

R. U. M. Jihlava

4

1

0

3

9:17

3

5.

Pentaco Boskovice

4

0

0

4

6:22

0

 

 

KOPŘIVNICE

1. FC Bari Kopřivnice

4:2

RokaSteel Ostrava

RokaSteel Ostrava

1:4

Ostravský Zábřeh

1. FC Bari Kopřivnice

3:1

Ostravský Zábřeh

 

Pořadí

Název týmu

Z

V

R

P

Skóre

Body

1.

1. FC Bari Kopřivnice

2

2

0

0

7:3

6

2.

Ostravský Zábřeh

2

1

0

1

5:4

3

3.

RokaSteel Ostrava

2

0

0

2

3:8

0

 

 

PŘÍBRAM

Skupina A

FC Union Brdy Příbram

12:1

O. A. Arrows Praha

FC Katalánci SWAG Most

4:1

O. A. Arrows Praha

FC Union Brdy Příbram

12:1

FC Katalánci SWAG Most

 

Pořadí

Název týmu

Z

V

R

P

Skóre

Body

1.

FC Union Brdy Příbram

2

2

0

0

24:2

6

2.

FC Katalánci SWAG Most

2

1

0

1

5:13

3

3.

O. A. Arrows Praha

2

0

0

2

2:16

0

 

Skupina B

AUDI United Praha

1:0

Laguna Pardubice

Torcida AC Milovice

2:8

Laguna Pardubice

AUDI United Praha

5:0

Torcida AC Milovice

 

Pořadí

Název týmu

Z

V

R

P

Skóre

Body

1.

AUDI United Praha

2

2

0

0

6:0

6

2.

Laguna Pardubice

2

1

0

1

8:3

3

3.

Torcida AC Milovice

2

0

0

2

2:13

0

 

Skupina C

FC Rychlý válec Příbram

4:2

Restaurace U Pecků Praha

FC Hoblina Jižák Praha

5:11

Restaurace U Pecků Praha

FC Rychlý válec Příbram

2:4

FC Hoblina Jižák Praha

 

Pořadí

Název týmu

Z

V

Další články