Asociace malého fotbalu české republiky

Tímto dílem aktualit uzavíráme druhou jarní návštěvu každého oblastního svazu malého fotbalu v ČR

05. 06. | 13

Také poslední skupina oblastních svazů malého fotbalu v ČR se dočkala své druhé jarní návštěvy. Postupně nahlédneme do Příbrami, Svitav, Velkého Meziříčí, Vojnova Městce, Zlína, Zábřehu a Žďáru nad Sázavou a seznámíme s novinkami, aktuálními výsledky a tabulkami soutěží v těchto oblastních svazech.

Také poslední skupina oblastních svazů malého fotbalu v ČR se dočkala své druhé jarní návštěvy. Postupně nahlédneme do Příbrami, Svitav, Velkého Meziříčí, Vojnova Městce, Zlína, Zábřehu a Žďáru nad Sázavou a seznámíme s novinkami, aktuálními výsledky a tabulkami soutěží v těchto oblastních svazech.

 

PŘÍBRAM

Kompletních 15 kol bylo odehráno v první příbramské lize. Rychlý Válec porazil FC/DC 2:1, aby následně stejným výsledkem podlehl Jehněčím podkovám, ty zase pro změnu prohráli tímto výsledkem s Motorem BH. Březové Hory si připsaly výhru v poměru 2:1 také na hřišti Dream Teamu. Poté už začaly padat i jiné výsledky. AC Everlast přehrál MFC Botafogo 4:1 a stejným výsledkem si poradilo Dirtecho Sharks s Dream Teamem, který tak zaznamenal druhou porážku. Halucinace se rozešla s Abstinents smírně 2:2 a vedoucí Union Brdy vítězil na půdě Bohemie Příbram jasně 4:0. Ještě jednoznačněji si poradil ve svém druhém zápase AC Everlast s FC/DC, který znemožnil debaklem 8:0. Stejným výsledkem rozstřílel Union Brdy týmy Abstinents. MFC Botafogo v dalším utkání prohrálo doma s Halucinací vysoko 2:13 a v posledním zápase kola si Dirtecho Sharks poradilo s Bohemií Příbram v poměru 7:3.

Tabulku nadále vede Union Brdy s jedinou prohrou a 42 – mi body. 39 bodů má druhý Everlast a třetí Rychlý Válec za ním zaostává už o 10 bodů. O titulu se tedy s největší pravděpodobností rozhodne mezi prvními dvěma celky. Na sestupových příčkách jsou zatím 10 – ti bodové MFC Botafogo, 7 – mi bodoví Abstinents a čtyřbodová Bohemia Příbram.

Více na: www.mkpribram.ic.cz

 

SVITAVY

Městská liga malé kopané ve Svitavách již zná svého mistra pro letošní sezónu. Ještě než se ale podíváme na konečnou tabulku, přinášíme výsledky posledního kola: Lazaret přestřílel Kuželnu 9:5, Fortip přehrál Pepi 6:2, stejně tak si AC Haas poradil se Solarem Venti, Kaňouři zvítězili nad Orange Teamem 7:2 a Legendární práskači do bot vezou tři body za výhru 5:0 na hřišti Datopu. Při pohledu na tabulku zjistíme, že o pouhé tři body před Kaňoury skončilo mužstvo AC Haas, které se tedy raduje z titulu, naopak velkým zklamáním je Orange Team, který nedokázal z 18 – ti zápasů vytěžit jediný bod.

1.

AC Haas

18

16

1

1

119 : 42

49

2.

Kaňouři

18

15

2

1

107 : 40

46

3.

Fortip

18

11

4

3

80 : 50

36

4.

Lazaret

18

10

5

3

87 : 64

33

5.

Pepi

18

9

5

4

73 : 52

31

6.

Datop

18

5

8

5

62 : 77

20

7.

Kuželna

18

5

11

2

47 : 82

17

8.

Legendární práskači do bot

18

4

12

2

47 : 80

14

9.

Solar Venti

18

3

12

3

44 : 74

12

10.

Orange team

18

0

18

0

33 : 138

0

Více na: www.mlmksy.host22.com

 

VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Pouhé dva zápasy zbývají odehrát v HARRACH Lize mužů, nicméně o mistrovi již je rozhodnuto. Nejprve se ale podívejme na výsledky závěrečného kola: Slza VM porazila Pobřeží Kocoviny 2:1, Woolloomooloo Bay remizovalo s SK Mostištěm 2:2 a Kittydogs United doma prohráli s Flamengem 1:2. Na programu jsou již pouze zápasy La Bucañeros – Retro Křižanov „B“ a The Lost Generation – Kašpaři VM.

Z premiérového titulu premiérové sezóny nejvyšší mužské soutěže ve Velkém Meziříčí se radují hráči týmu Woolloomooloo Bay, kteří nasbírali 49 bodů za 16 výher, 1 remízu a 1 prohru. Druhé skončilo Flamengo se ztrátou pouhých třech bodů. Bronz berou La Bucañeros. Na druhém konci tabulky skončili Kittydogs United, Retro Křižanov „B“ a Pobřeží Kocoviny.

Více na: www.mkvm.cz

 

VOJNŮV MĚSTEC

TJ Jiskra Vojnův Městec, jediný zástupce malého fotbalu v tomto městě, nastupuje v nejvyšší soutěži ve Žďáře nad Sázavou, kde se aktuálně drží na druhém místě tabulky se ztrátou jediného bodu na vedoucí tým FC Benjamin. Má ale dva zápasy k dobru.

Více na: www.zrliga.na-netu.eu

 

ZLÍN

Uplynulý víkend bylo odehráno poslední kolo nejvyšší ligy ve Zlíně, které přineslo tyto výsledky: LA Bartec Zlín - FC Bianconeri Zlín 3:0, Celtic Zlín - FC Hajduk Malenovice 0:5, AS Mazda Palermo - FC Bianconeri Zlín 1:6, Lazio Fortuna Zlín - FC Hajduk Malenovice 2:4, Bonver Zlín - AS Mazda Palermo 2:2, FC Mokrá Zlín - LA Bartec Zlín 0:4, Bonver Zlín - LA Bartec Zlín 3:2, Celtic Zlín - Ajax Morýsovy domy Zlín 0:1, Graspo Zlín - Lazio Fortuna Zlín 1:1, FC Mokrá Zlín - Celtic Zlín 6:1, FC Mokrá Zlín - Juve-Volvo Zlín 3:3, Graspo Zlín - Ajax Morýsovy domy Zlín 6:2, Graspo Zlín - Juve-Volvo Zlín 2:2 a Bonver Zlín - Lazio Fortuna Zlín 4:0.

Mistrem 1. ligy se stalo mužstvo Juve-Volvo Zlín, které nasbíralo 46 bodů. O čtyři body méně má na druhém místě Ajax Morýsovy domy Zlín, třetí skončil FC Hajduk Malenovice se 38 - mi body. Stejně bodů získalo i čtvrté Lazio Fortuna Zlín, ale má horší skóre. Sestupujícím je již po podzimu nehrající Argentina Zlín, kterou doprovodí FC Bianconeri Zlín.

Více na: www.malakopana-zlin.net

 

ZÁBŘEH

V Zábřehu bylo na programu 9. kolo probíhající sezóny Zábřežské ligy malé kopané. RED BULL rozstřílel tým HAK 8:2 a úspěšně tak začal stíhací jízdu na čelní místa tabulky. Stejně úspěšně si vedlo i SANTORINI, které se opět mohlo spolehnout na střelecké kvality Tomáše Malého a zvítězilo 3:1 nad FC OMBRE. V posledním zápase 9. kola přehrál K.K.CLUB mužstvo AS REVOLUCE 2:0, když o svém vítězství rozhodl již v první půli. Zápas K2 TEAM - CARINO "2000" byl předehrán již minulý týden a K2 TEAM zvítězil těsně 3:2.

Tabulku zatím vede K2 TEAM o bod před SANTORINI, třetí je FC OMBRE. Naopak se příliš nedaří CARINU "2000", HAVLÍČKOVÉ a HAKu, kteří tabulku uzavírají.

Více na: www.zlmk.cz

 

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Jako poslední míříme do Žďáru nad Sázavou. Zde se o víkendu hrálo 10. dvojkolo a dočkali jsme se následujících výsledků: STS Chvojkovice se rozešly s FC Rapidem smírně 3:3, FC Rapid v dalším utkání přehrál Kozel Team 3:0, který padl i na hřišti STS Chvojkovic, tentokrát v poměru 4:0. Alko doma nestačilo na La Bombu a prohrálo 2:3, La Bomba v následujícím zápase už tak úspěšná nebyla a prohrála s TJ Jiskrou Vojnovým Městcem 1:6, Jiskra si zastřílela i v dalším duelu proti Alku, které deklasovala 9:2. Vedoucí FC Benjamin nejprve vyhrál na půdě Rasyguardu 8:1, aby poté zvítězil také nad BKS 4:0. V posledním utkání BKS remizovalo s Rasyguardem 2:2.

Tabulka má tuto podobu: FC Benjamin je, jak již bylo napsáno, na prvním místě o bod před TJ Jiskrou Vojnovým Městcem, navíc má dvě utkání k dobru. Třetí je zatím FC Rapid. Nedaří se týmům BKS a Alko, které jsou na posledních dvou místech tabulky.

Více na: www.zrliga.na-netu.eu

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70