Asociace malého fotbalu české republiky

Rozlosování 1. kvalifikace o postup do Final 4 Mistrovství ČR v malém fotbale 2014

16. 10. | 13

Přinášíme aktuální rozlosování 1. kvalifikace o postup do Final 4 Mistrovství ČR v malém fotbale 2014 včetně časového plánu. Nakonec se bude kvalifikace konat pouze v Brně, Kopřivnici a Příbrami, a to v pondělí 28.10.2013. V Praze byl s tímto datem problém, proto by nebylo možné zde hrát jindy než o víkendu.

Přinášíme aktuální rozlosování 1. kvalifikace o postup do Final 4 Mistrovství ČR v malém fotbale 2014 včetně časového plánu. Nakonec se bude kvalifikace konat pouze v Brně, Kopřivnici a Příbrami, a to v pondělí 28.10.2013. V Praze byl s tímto datem problém, proto by nebylo možné zde hrát jindy než o víkendu.

 

Letos se přihlásilo 25 mužstev, což je oproti loňským 16 - ti příjemný nárůst. Vzhledem k tomu bylo potřeba upravit i počet postupujících, a to následovně:

1) Brno: zúčastní se 10 týmů, které jsou rozděleny do dvou skupin po pěti týmech, přičemž z každé skupiny postupují první dva týmy (celkem 4)

2) Kopřivnice: zúčastní se 3 týmy, které si zahrají každý s každým, přičemž postupuje pouze tým na prvním místě (celkem 1)

3) Příbram: zúčastní se 12 týmů, které jsou rozděleny do čtyř skupin po třech týmech, přičemž z každé skupiny postupují týmy na prvních místech a nejlepší tým na druhém místě (celkem 5)

O pořadí v tabulce rozhodují: body, vzájemný zápas, skóre, vyšší počet vstřelených branek, vyšší počet vítězství, los

 

Do semifinálové kvalifikace, která se bude konat 23.11.2013 v Brně a Praze tak postoupí celkem 10 týmů, do každého města 5, přičemž první 2 z každého města postoupí do Final 4, které se bude konat 18.1.2014 v Milovicích.

 

BRNO

Skupina A:

08:30   Prezentace mužstev

09:00   Šenk okna Raiders Brno - Sokol BK Sadros Boskovice (hřiště 1)

10:10   FK Klasici Jihlava - Woolloomooloo Bay  Velké Meziříčí (hřiště 1)

11:20   Starlet Jihlava - Sokol BK Sadros Boskovice (hřiště 1)

12:30   Šenk okna Raiders - Woolloomooloo Bay  Velké Meziříčí (hřiště 1)

13:40   FK Klasici Jihlava - Starlet Jihlava (hřiště 1)

14:50   Sokol BK Sadros Boskovice - Woolloomooloo Bay  Velké Meziříčí (hřiště 1)

16:00   Šenk okna Raiders Brno - FK Klasici Jihlava (hřiště 1)

17:10   Starlet Jihlava - Woolloomooloo Bay  Velké Meziříčí (hřiště 1)

18:20   FK Klasici Jihlava - Sokol BK Sadros Boskovice (hřiště 1)

19:30   Šenk okna Raiders Brno - Starlet Jihlava (hřiště 1)

 

Skupina B:

08:30   Prezentace mužstev

09:00   RKM Brno - Pentaco Boskovice (hřiště 2)

10:10   Karlsberg C. F. Brno - R. U. M. Jihlava (hřiště 2)

11:20   Pentaco Boskovice - SOME Vysočina Prachárna Jihlava (hřiště 2)

12:30   RKM Brno - Karlsberg C. F. Brno (hřiště 2)

13:40   R. U. M. Jihlava - SOME Vysočina Prachárna Jihlava (hřiště 2)

14:50   Karlsberg C. F. Brno - Pentaco Boskovice (hřiště 2)

16:00   RKM Brno - R. U. M. Jihlava (hřiště 2)

17:10   Karlsberg C. F. Brno - SOME Vysočina Prachárna Jihlava (hřiště 2)

18:20   Pentaco Boskovice - R. U. M. Jihlava (hřiště 2)

19:30   RKM Brno - SOME Vysočina Prachárna Jihlava (hřiště 2)

 

KOPŘIVNICE

10:00   Prezentace mužstev

10:30   1. FC Bari Kopřivnice - RokaSteel Ostrava

11:40   RokaSteel Ostrava - Ostravský Zábřeh

12:50   1. FC Bari Kopřivnice - Ostravský Zábřeh

 

PŘÍBRAM

Skupina A:

09:00   Prezentace mužstev

09:30   FC Union Brdy Příbram - O. A. Arrows Praha (hřiště 1)

10:40   FC Katalánci SWAG Most - O. A. Arrows Praha (hřiště 1)

11:50   FC Union Brdy Příbram - FC Katalánci SWAG Most (hřiště 1)

 

Skupina B:

09:00   Prezentace mužstev

09:30   AUDI United Praha - FT Razors Praha (hřiště 2)

10:40   Torcida AC Milovice - FT Razors Praha (hřiště 2)

11:50   AUDI United Praha - Torcida AC Milovice (hřiště 2)

 

Skupina C:

09:00   Prezentace mužstev

09:30   FC Rychlý válec Příbram - Restaurace U Pecků Praha (hřiště 3)

10:40   FC Hoblina Jižák Praha - Restaurace U Pecků Praha (hřiště 3)

11:50   FC Rychlý válec Příbram - FC Hoblina Jižák Praha (hřiště 3)

 

Skupina D:

09:00   Prezentace mužstev

09:30   Halucinace Příbram - Piškotky Doubravice (hřiště 4)

10:40   Gamblers Most - Piškotky Doubravice (hřiště 4)

11:50   Halucinace Příbram - Gamblers Most (hřiště 4)

 

Zásadní informace ke kvalifikaci:

1) v Brně se bude hrát na hřišti VUT: http://www.malakopanabrno.cz/hriste-bsmk/29-vut, kontaktní osoba: René Pazdera, 602 725 382, info@malakopanabrno.cz

2) v Kopřivnici se bude hrát na hřišti při ZŠ Milady Horákové, Obránců míru 369, 742 21 Kopřivnice, kontaktní osoba: Jiří Krejčí, 736 153 320, jiri.krejci@ktknet.cz

3) v Příbrami se bude hrát na hřišti SK Spartaku Příbram, Žižkova 326, 261 01 Příbram II, kontaktní osoba: Michal Chyba, 608 060 767, famk.pribram@centrum.cz

4) každý tým je povinen předat na prezentaci soupisku týmu: http://www.malyfotbal.cz/docs/soupiska-tmu-pro-turnaj-v-malm-fotbale.pdf přičemž platí, že mohou za dané mužstvo nastoupit jen hráči, kteří za něj nastupují v dané soutěži daného oblastního svazu (jsou na soupisce)

5) každý hráč je povinen prokázat se na požádání rozhodčího dokladem totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz, pas)

6) každý tým je povinen mít na každé utkání připraveny minimálně 2 míče způsobilé ke hře

7) hrací doba je 2 x 30 min.

8) ke každému zápasu musí být vypsán zápis o utkání, přičemž každý oblastní svaz využije ten, který používá pro své vlastní soutěže

9) uhrazené zálohy se vrací po vypadnutí týmu z kvalifikace, tzn. že ten, kdo postoupí dále nemusí znovu nic platit, bude využita již uhrazená záloha. Nejpozději se tedy zálohy vrátí čtyřem finalistům.

Další články