Asociace malého fotbalu české republiky

Přinášíme novinky z poslední skupiny oblastních svazů malého fotbalu v ČR

30. 04. | 14

V den, kdy začíná v Českém Dubu letošní první soustředění českého národního týmu v malém fotbalu, vám přinášíme aktuality z poslední skupiny oblastních svazů.

V den, kdy začíná v Českém Dubu letošní první soustředění českého národního týmu v malém fotbalu, vám přinášíme aktuality z poslední skupiny oblastních svazů. Začneme v Příbrami, poté se přesuneme do Svitav, Velkého Meziříčí a Vojnova Městce, dále navštívíme Zlín a Zábřeh, abychom skončili ve Žďáru nad Sázavou. Příští týden přineseme informace právě z kempu české reprezentace, který probíhá ve dnech 30. 4. - 2. 5. 2014.

 

PŘÍBRAM

Příbramská 1. Mongeo liga má za sebou čtyři zápasy nové sezóny. V rámci čtvrtého kola se zrodily tyto výsledky: Rychlý válec porazil Motor Březové Hory 2:0, FC Union Brdy rozstřílel VIVA Kamenictví 14:1, Halucinace si poradila s FC Srdcaři po výsledku 3:0, Brdský kravové si rozdělili body s Českou pivnicí za remízu 1:1, Dirtecho Sharks zvítězili nad Dream Teamem těsně 1:0 a Abstinents doma nestačili na FC DC, kterým podlehli 1:6.

Tabulce vévodí hned čtyři týmy, které neztratily ani bod a dělí je tedy pouze skóre. První je prozatím Rychlý válec, následují FC Union Brdy, Halucinace a Dirtecho Sharks. Spodní patra tabulky okupují Brdský kravové a Česká pivnice shodně s jedním bodem za vzájemnou remízu, poslední je bezbodové VIVA Kamenictví.

Více na: www.mkpribram.ic.cz nebo www.pribram.cz

 

SVITAVY

Jarní část sezóny pokračuje ve Svitavách, kde je aktuálně rozehrané 16. kolo. Kaňouři v něm remizovali s AC Haas 2:2, Koclířov porazil Orange Team 5:1 a Datop přehrál Solar Venti v poměru 3:2. Na programu jsou ještě utkání: Legendární práskači do bot - Pepi, Kuželna - Solar Venti a Datop - Lazaret.

Tabulka má tuto podobu: Vede AC Haas se 40 body za 13 výher a jednu remízu, o plných deset bodů méně má druhý Lazaret, 28 bodů nasbíral Fortip na třetí příčce. Na opačném pólu tabulky nalezneme Orange Team, který je se ziskem čtyř bodů předposlední, poslední místo náleží mužstvu Solar Venti, to získalo body tři. Nad oběma týmy jsou Legendární práskači do bot, kteří mají ale solidní náskok osmi bodů na předposlední příčku a mohou tak spíše atakovat lepší umístění.

Více na: www.mlmksy.host22.com

 

VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Také ve Velkém Meziříčí odstartovala druhá polovina sezóny, která má nyní na programu 15. kolo. Už se stihly odehrát následující zápasy: FC Wiegel VM prohrál se Slzou VM 0:1, Kittydogs United nestačili doma na Kašpary VM, kterým podlehli 1:3 a Pobřeží kocoviny přehrálo The Lost Generation přesvědčivě 4:0. Dohrávat se ještě budou duely: La Bucañeros - Flamengo a Woolloomooloo Bay - Oslavice.

Při pohledu na tabulku zjistíme, že La Bucañeros jsou v čele se ziskem 34 bodů, druhé Woolloomooloo Bay má bodů 31 a třetí Slza VM 29. Čelo tabulky je tedy velice vyrovnané a boj o titul nabídne ještě pořádné drama. Naopak tabulku uzavírá toto trio - Oslavice (7 bodů), The Lost Generation (7 bodů) a FC Wiegel VM (4 body).

Více na: www.mkvm.cz

 

VOJNŮV MĚSTEC

TJ Jiskra Vojnův Městec nastupuje v nejvyšší soutěži ve Žďáře nad Sázavou a zatím si v této sezóně vede na výbornou. Po podzimní části lize vévodí bez ztráty jediného bodu. Deset zápasů a deset výher, to je vizitka aktuální lídra tabulky. Jarní část sezóny začíná až 3. května.

Více na: www.zrliga.na-netu.eu

 

ZLÍN

Nejvyšší soutěž malé kopané ve Zlíně má za sebou šestý hrací den a zde přinášíme jeho výsledky:

Lazio Fortuna Zlín

2 : 1

Bonver Zlín

LA Bartec Zlín

2 : 2

Bonver Zlín

Poskládaní

1 : 1

Betis ASPV SK Zlín

Poskládaní

0 : 6

AS Mazda Palermo

Lazio Fortuna Zlín

3 : 1

Betis ASPV SK Zlín

Lazio Fortuna Zlín

2 : 7

FC Hajduk Malenovice

LA Bartec Zlín

4 : 6

Betis ASPV SK Zlín

Graspo CZ Zlín

1 : 7

AS Mazda Palermo

LA Bartec Zlín

3 : 1

Juve-Volvo Zlín

FC Mokrá Zlín

2 : 4

FC Hajduk Malenovice

Graspo CZ Zlín

2 : 2

Ajax Morýsovy domy Zlín

FC Mokrá Zlín

0 : 2

Juve-Volvo Zlín

FC Hajduk Malenovice

4 : 2

Ajax Morýsovy domy Zlín

Graspo CZ Zlín

3 : 1

Juve-Volvo Zlín

FC Mokrá Zlín

2 : 0

Ajax Morýsovy domy Zlín

 

Tabulku vede Betis ASPV SK Zlín s 30 body, o jeden bod méně má druhý FC Hajduk Malenovice a třetí Bonver Zlín zaostává o další dva body. Beznadějně poslední jsou Poskládaní se ziskem pouhých třech bodů. Nad nimi se nachází FC Mokrá Zlín, který nasbíral bodů 15, ještě o tři body více má Ajax Morýsovy domy Zlín.

Více na: www.malakopana-zlin.net

 

ZÁBŘEH

Po třetím kole Zábřežské ligy malé kopané máme už pouze jeden tým bez ztráty bodu, a tím týmem je RED BULL, který porazil FC OMBRE 7:0. Výsledek sice naznačuje snadné vítězství, ale zdání klame. Hlavně v úvodu utkání bylo FC OMBRE aktivnější a RED BULL několikrát podržel výbornými zákroky gólman. Ovšem jak už to bývá, udeřilo na druhé straně. Střelecké kopačky si dnes obuli Lukáš Jedelský a Tomáš Sládek, kteří se postarali o všechny branky svého týmu. FC OMBRE odehrálo dobré utkání, ale ani čestný úspěch mu nebyl dopřán. To v utkání mezi SANTORINI a K. K. CLUBem to bylo výsledkově mnohem vyrovnanější a opět se potvrdilo, že K. K. CLUB to na SANTORINI umí. Jiskřilo se na obou stranách a hrál se rychlý a pohledný malý fotbal, na jehož konci se z výhry 4:3 radovali klášterečtí. Rychlosti hry určitě částečně pomohl i mokrý trávník, ale zatímco v prvních utkáních pršelo jen lehce, při dalších už to byla průtrž mračen. Lépe se s počasím a se soupeřem vyrovnali K2 TEAM a překvapivě také HAK. K2 TEAM porazil ve vyrovnaném utkání BROADWAY 2:0, když šel rychle v první půli do vedení. Poté se sice šance střídaly na obou stranách, ale gólmani svá mužstva drželi. Rozhodl druhý gól v síti BROADWAY těsně před koncem utkání. První vítězství a body uhrál HAK, který porazil 4:1 AS REVOLUCI. HAK dopsal na soupisku Radka Langera, bývalého brankáře AS REVOLUCE, a to se ukázalo být dobrým tahem. Poločas byl ještě remízový, ale ve druhé půli už se gólově prosadili pouze hráči HAKU a zaslouženě se na konci zápasu radovali z vítězství.

V čele tabulky je RED BULL, který ještě neztratil ani bod. Shodně šest bodů mají po třech kolech SANTORINI, K2 TEAM a K. K. CLUB. Následují AS REVOLUCE, BROADWAY a HAK, všichni se třemi body na kontě. Tabulku uzavírá FC OMBRE, které za tři kola nezískalo zatím ani jeden bod.

Více na: www.zlmk.cz

 

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Posledním svazem, který navštívíme, je Žďár nad Sázavou. Žďárská liga malé kopané ovšem své brány jarní části sezóny otevírá až 3. 5., jak bylo napsáno výše. Proto se aktuality dozvíme až při příští návštěvě.

Více na: www.zrliga.na-netu.eu

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70