Asociace malého fotbalu české republiky

Přinášíme další várku aktualit z oblastních svazů malého fotbalu v ČR

18. 09. | 13

První podzimní návštěva čeká také oblastní svazy v Klatovech, Kolíně, Kopřivnici, Liberci, Litomyšli a Milevsku.

První podzimní návštěva čeká také oblastní svazy v Klatovech, Kolíně, Kopřivnici, Liberci, Litomyšli a Milevsku. V minulém týdnu jsme vás informovali o reprezentačním kempu v Českém Dubu a než se blíže podíváme na přátelské utkání naší reprezentace v Chorvatsku, které se odehraje o víkendu, a konečnou nominaci na Mistrovství Evropy v Řecku, navštívíme domácí scénu.

 

KLATOVY

Pomalu, ale jistě jde do finále 17. ročník Klatovské OPEN ligy KARPEM 2013 v malé kopané. A stále je to drama. V první lize se po výhře nad Vilyž teamem do čela tabulky posunul tým Bidla, jeho pronásledovatelé Norton Milence a Mengy team mají však zápas k dobru. Norton Milence měl cestu za dalšími třemi body usnadněnu, neboť jeho soupeř z Chlistova s předstihem zápas kontumoval. Buvolss Nýrsko opět naplno bodoval, tentokrát dokázal porazit tým klatovských Fireballs, které tato porážka definitivně odstranila z případného boje o čelo tabulky. Naopak tým Buvolss se uklidil do středu tabulky a sestupové starosti v zásadě vymazal. Tým Devils má k sestupu hodně nakročeno, po porážce od Red Dogs Kal začíná být jeho situace vážná. V druhé lize podruhé v sezóně zaváhal vedoucí tým FC BS Stars, v tomto kole prohrál s týmem HPP Milence a doplatil tak na svou hodně mizernou koncovku. Boj o jediné postupové místo tak opět graduje, neboť druhý Magic vyhrál souboj s týmem Tady a teď Nýrsko a dotáhl se na čelo na jediný bod. Na opačném konci tabulky se nic nemění. ST Smrk opět prohrál, tentokrát v přímém souboji o sestup nestačil na klatovský Geroj, pro který je to rázem šest bodů v řadě. TJ Klatovy Lorenc 04 porazili Modrou nudli 4:2 a i hráči Lorence nakročili k udržení druhé ligy.

Více na www.afl.cab.cz

 

KOLÍN

Kolínská pivní liga má za sebou druhé podzimní kolo. Tatra v něm nestačila na FC Plavečák a prohrála těsně 2:3, Dymokurská přehrála FC Vodvárkovi 2:1, Restaurace Na Sídlišti zvítězila nad HERO Palma Teamem 4:3, FC Real Vodárna podlehl Pavlíčkovým 1:3 a FC Taverna rozstřílela Bistro Zálabí 9:1. AC Zimák porazil v předehrávce 3. kola Tatru 4:0. Tabulku prozatím vede FC Taverna, druhá je Restaurace Na Sídlišti a třetí Pavlíčkovi. Na opačném pólu se krčí týmy se dvěma prohrami: HERO Palma Team, Tatra, Bistro Zálabí a FC Bašta Veltruby.

Více na www.pivniliga.cz

 

KOPŘIVNICE

V Kopřivnici je na programu již 11. kolo nejvyšší soutěže. Podívejme se ale na výsledky uplynulého, tedy 10. kola: FC Jelita nestačila na RS Team, kterému podlehla 1:6, RELAX 03 prohrál s týmem BUM ŠANKAR 1:3, FC Tr. Devills prohráli s 1. FC Bari 0:4 a D&L AS 54 zvítězil nad Evertonem Závišicemi 4:1. Tabulce vévodí suverénní 1. FC Bari, následují RS Team a FC Jelita. Na sestupových příčkách se nachází Everton Závišice a bezbodový RELAX 03.

Více na www.komako.cz

 

LIBEREC

Harcovská fotbalová liga svůj start teprve vyhlíží. Vzhledem k tomu, že se jedná o ligu vysokých škol, je oproti jiným soutěžím v jiných oblastních svazech její začátek poněkud opožděn. Při příští návštěvě Liberce již budou známy první výsledky.

Více na www.hfl.nakoleji.cz

 

LITOMYŠL

V Litomyšli bylo odehráno třetí kolo a přineslo tyto výsledky: Combo - Sokol Tokyjo 1:3, T&T Trade - Gambrinus 5:1, SK Slavia - Sokol Sedliště 5:1, SK Litomyšl - Sokol Palermo 3:1, VH Tržek - Slavoj Ahoj 1:1 a AC Dárečci - Taurus Trans 1:10. První místo v tabulce patří Sokolu Tokyjo, druhá je SK Slavia, oba týmy jsou zatím stoprocentní. Na bronzové příčce zůstává Slavoj Ahoj. Naopak bez bodu jsou zatím AC Dárečci a také Gambrinus.

Více na www.minikopana-litomysl.cz

 

MILEVSKO

Také Milevská liga nedávno odstartovala a my vám přinášíme výsledky 2. kola: Srdcaři nestačili na Jickovice 2004, prohráli těsně 2:3, zato 1. FC Holba rozstřílela Milhaus Devils 6:0, bezbrankovou remízou skončilo utkání mezi Vzduchotaktiky a Pohodáři, CSKA Hrejkovice podlehly Lvíčatům vysoko 3:9 a Draci taktéž nezvládli svůj domácí zápas, když podlehli FC Šibeňáku 1:6. Právě FC Šibeňák je v čele tabulky před druhými Lvíčaty, třetí je prozatím 1. FC Holba. Bez bodu zůstávají Milhaus Devils a CSKA Hrejkovice.

Více na www.milevskaliga.cz

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70