Asociace malého fotbalu české republiky

Přihlaste se na Zelencup - turnaj v malém fotbale pod záštitou AMF ČR

03. 05. | 13

Luděk Zelenka, Podještědský FC Český Dub a marketingová agentura AFEU Vás zvou na turnaj v malé kopané. Turnaj se odehraje pod záštitou Fotbalového svazu České republiky (FAČR) a Asociace malého fotbalu ČR (AMF).

ZELENCUP.CZ, „NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ ČR V MALÉ KOPANÉ“

Luděk Zelenka, Podještědský FC Český Dub a marketingová agentura AFEU Vás zvou na turnaj v malé kopané. Turnaj se odehraje pod záštitou Fotbalového svazu České republiky (FAČR) a Asociace malého fotbalu ČR (AMF).

TERMÍN KONÁNÍ:

21. - 23.6. 2013

Začátek hry v sobotu 22.6. 2013 od 8:00.

Účastníkům nabízíme možnost přijet už v pátek od 16:00. Více informací o ubytování naleznete níže v textu.

MÍSTO KONÁNÍ:

Podještědský sportovní areál v Českém Dubu. Kromě toho se budou hrát základní skupiny (v sobotu 22.6) i na hřištích v Bohumilči, Osečné a Rozstání.

Všude se bude hrát pouze na přírodním travnatém povrchu a po skončení základních skupin bude v areálu v Českém Dubu probíhat bohatý doprovodný program. Finálové skupiny (neděle 23.6) se budou hrát už výhradně v Českém Dubu.

TÝMY:

Týmy hrají ve složení 5+1. Maximální počet hráčů na jeden tým je 14. Turnaj je tzv OPEN – není omezen pohlavím ani zkušenostmi hráčů. Jediné omezení je dovršení 18 let.

Turnaje se zůčastní NOVA Team (Hrdlička, Suchoň, Horák ...), tým známých osobností - Real Top Praha (hráčem Real Top Praha je například Aleš Brichta, Martin Dejdar, Vojta Dyk, Jakub Prachař, Petr Vondráček, Robert Záruba, Karel Diviš nebo Ivan Trojan). V rámci spolupráce s TV Nova jsme domluvili i exotický tým Takoradi, složený výhradně z hráčů tmavé pleti! V rámci partnerských programů přijedou týmy z Polska a Německa.

HERNÍ SYSTÉM:

Hrací doba: 2 x 10 min.

Systém je koncipován maximálně pro 120 týmů, které budou rozděleny do 30 - ti skupin po 4 týmech. Skupiny se hrají systémem každý s každým. První a druhý tým postupuje do další fáze, kde bude 12 skupin po čtyřech a opět hrají systémem každý s každým!

Tyto skupiny se budou dohrávat v neděli a to už jen v Českém Dubu a v Bohumilči, Opět postupují dva nejlepší týmy z každé skupiny to znamená, že v turnaji zůstane  24 týmů. Z nich 8 nejlepších bude nasazeno přímo do čtvrtfinále. Zbylých 16 se po losu postaví v přímém souboji proti sobě a tím získáme dalších 8 týmu do čtvrtfinále.

Dále už bude pokračovat klasický pavouk s tím, že před finále se ještě uskuteční zápas o třetí místo.

Třetí a čtvrté týmy ze základních skupin budou hrát v sobotu vyřazovacím způsobem o dalších 8 postupových míst. Těchto 8 týmů se v něděli v Českém Dubu utká vyřazovacím způsobem o malé finále.

Herní systém může být upraven v závislosti na počtu přihlášených družstev.

Turnaj budou řídit profesionální rozhodčí!

UBYTOVÁNÍ:

Nově budeme mít otevřené stanové městečko na louce přímo nad areálem!!!

Pro náročnější klienty je opět připravena škola a její kapacity - třidy a tělocvična (700m od areálu). V těchto prostorách se počítá s vlastním spacákem a karimatkou (v případě stanového městečka i vlastním stanem). Veškeré výše uvedené prostory jsou vybaveny sociálním zařízením a jsou k dipozici v ceně startovného.

V případě zájmu o komfortnější nocleh lze zajistit ubytování v hotelech v nedalekém Liberci či Jablonci. Toto ubytovnání není v ceně startovného. Pro rezervaci míst nás kontaktujte na info@zelencup.cz.

Veškeré ubytovací prostory budou rezervovány od pátku od 16:00, kdy je možný příjezd prvních účastníků.

PARKOVÁNÍ:

Místa pro parkování jsou zajištěna na příjezdové komunikaci k areálu v Českém Dubu a přilehlých prostorách. Všechna místa budou označena.

V ostatních hracích střediscích je dostatečný počet parkovacích míst pro daný počet týmů přímo u hřišť.

REGISTRACE:

Přihlášení do turnaje se provádí vyplněním elektronického formuláře. Aby byla přihláška platná, musí být vyplněna všechna pole.

Tým bude plně zaregistrován po uhrazení startovného. Plnou registraci Vašeho týmu si můžete ověřit v záložce "Týmy", kde bude označeno zaplacení startovného.

Uzávěrka registrace je 6.6.2013. Rozhodující je datum připsání startovného na účet organizátora. Pokud bude registrováno 96 týmů před tímto datem, bude registrace uzavřena dříve. Proto neváhejte a registrujte se včas!

STARTOVNÉ:

Startovné je stanoveno ve výši 3 500,-Kč/tým (150,-€, maximální počet hráčů v týmu je 14 hráčů), v ceně startovného je ubytování (stanové městečko nebo škola) a volný vstup na sobotní galaprogram. Každý tým obdrží 6 volných jednorázových vstupenek do fitness centra World Class v celkové hodnotě 3.000,-Kč. Splatnost startovného je do 14.6.2013.

Startovné je splatné na účet: 2607116359/0800

Číslo účtu ve formátu IBAN: CZ2208000000002607116359, název banky: Česká spořitelna, a.s., adresa banky: Smetanovo nám. 25/1, CZ-463 43 Český Dub

Do poznámky pro příjemce nezapomeňte uvést jméno týmu, jméno a telefon kontaktní osoby!

Startovné je nevratné.

 

Zásadní novinkou pro přihlášené týmy je možnost slev na startovném. Každý tým, který se zaregistruje na Zelencup 2013, tak od nás obdrží potvrzovací mail, ve kterém dostane i své identifikační číslo. To jednak funguje jako variabilní symbol pro platbu startovného a jednak jako identifikační kód týmu. Pokud někdo z dalších přihlášených týmů (kteří zaplatí startovné) vyplní tento kód do kolonky Kód doporučitele, tak má daný doporučitel slevu 500,- Kč na startovném. Tzn. pokud kód mého týmu použije sedm dalších mužstev, startovné mám zdarma!!!

AKREDITACE:

Akreditace proběhne v prostorách hlavního areálu v pátek 21.6.2013 od 16:00 do 22:00 a v sobotu 22.6.2013 od 7:00 do 10:00. Tým, který se neakredituje nemůže do turnaje nastoupit!

Akreditace probíhá vyplněním a osobním odevzdáním akreditačního formuláře, který obdržíte mailem týden před turnajem nebo bude k dispozici přímo na stanovišti akreditace. Abychom zabránili tvorbě front a pro Vaše pohodlí na stanovišti akreditace doporučujeme předvyplnit formulář zaslaný mailem.

CENY:

V turnaji se hraje o ceny v celkové hodnotě 300.000,-Kč.

1.místo: finanční prémie 20.000,-Kč + věcné ceny v hodnotě 40.000,-Kč

2. místo: finanční prémie 10.000,-Kč + věcné ceny v hodnotě 30.000,-Kč

3. místo: finanční prémie 5.000,-Kč + věcné ceny v hodnotě 20.000,-Kč

4. místo: finanční prémie 4.000,-Kč + věcné ceny v hodnotě 15.000,-Kč

Vyhlášen bude nejlepší hráč, střelec a brankář. Každý obdrží věcné ceny v celkové hodnotě 8.000,-Kč.

Konkrétní příklady věcných cen budou zde na webu průběžně doplňovány. V tuto chvíli probíhá jednání s partnery, kteří budou věcné ceny zajišťovat.

DOPROVODNÝ PROGRAM:

 

Po celou dobu konání turnaje bude zajištěno občerstvení přímo v areálu. K dispozici bude místní hospoda a venkovní stánky s grilovanými dobrotami (klobásky, kýty, masíčka atd.).

Máme pro Vás připraven velkokapcitní stan s pivními sety.

Stále pracujeme na dalších atrakcích a možnostech doprovodného programu, které zde budeme průběžně přidávat.

 

Více se dozvíte na: www.zelencup.cz

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50