Asociace malého fotbalu české republiky

Při další návštěvě oblastních svazů se zaměříme na začátek jarní části soutěží od Klatov až po Milevsko

17. 04. | 14

Poprvé na jaře navštívíme také oblastní svazy v Klatovech, Kolíně, Kopřivnici, Liberci, Litomyšli a Milevsku. Podíváme se na výsledky posledních odehraných kol, zjistíme, k jakým posunům došlo v tabulkách a co se obecně událo nového. Pokud někde liga ještě nezačala, nebude to trvat dlouho a týmy poprvé na jaře vyběhnou na umělý pažit.

 

KLATOVY

Klatovská OPEN liga je právě oblastním svazem, kde soutěže ještě nezačaly, ale vše je naplánováno na 26. 4. 2014, takže při příští návštěvě už budeme znát první výsledky nové sezóny. Uvidíme, jak týmy v zimě potrénovaly a kdo bude mít na jaře nejlepší formu.

Více na www.afl.cab.cz

 

KOLÍN

V Kolíně bylo odehráno 20. kolo s těmito výsledky: FC Real Vodárna - Dymokurská 0:2, Fenerbahce Vagón - Pavlíčkovi 1:1, Bistro Zálabí - FC Bašta Veltruby 6:7, Tatra - HERO Palma Team 5:2, Naivní FC - FC Plavečák 2:9, duely FC Taverna - AC Zimák a SPA 1994 - FC Vodvárkovi byly odloženy.

Tabulku vede FC Taverna se 45 body, druhá SPA 1994 má o pouhé dva body méně, třetí AC Zimák získal doposud 40 bodů. Souboj o titul nabídne jistě velice zajímavou podívanou. Oproti tomu spodní patra tabulky mají dva vcelku jasné outsidery. Poslední Bistro Zálabí má jeden jediný bod a předposlední Tatra nasbírala body tři. O plných deset bodů nad Tatrou se nachází FC Bašta Veltruby.

Více na www.pivniliga.cz

 

KOPŘIVNICE

Kopřivnická mužstva stihla na jaře odehrát zatím dvě kola. To druhé přineslo následující výsledky: 1. FC Bari pouze remizovalo s D&L ASem 3:3, 1. FC Felčar podlehl RS Teamu v poměru 0:3 a FC Ďábelská jelita stejným výsledkem porazila Gunners Kopřivnici. Třetí kolo je na programu 26. dubna.

Po dvou kolech je ve vedení RS Team s plnými šesti body, D&L AS má body čtyři a třetí Ďábelská jelita po dvou zápasech získala tři body. Následuje Bum Šankar taktéž se třemi body a jedním zápasem k dobru, páté FC Bari mají zatím jen bod za remízu, ale také jeden zápas k dobru. 1. FC Felčar a Gunners Kopřivnice tabulku uzavírají s nulou na bodovém kontě a dvěma odehranými zápasy.

Více na www.komako.cz

 

LIBEREC

V Liberci aktuálně probíhá 17. ročník poháru HFL. V semifinále jsou již YOUNGSTERS a ALL IN, přičemž první jmenovaný změří síly s lepším z dvojice FC Křupky - Aquabelky, druhý semifinalista se utká s vítězem duelu FC Fuckcoolta TV - FC Peltaven. Čtvrtfinálová utkání se odehrají v úterý 22. 4., o den později vypuknou semifinálové bitvy. Samotné finále a také zápas o třetí místo jsou na programu v pondělí 28. 4.

Všechny výsledky play - off naleznete zde:

1/8 finále

 

 

 

 

ALL IN - Kojoti

16:0

Játro Team - Harcoffellas

1:2p

FC Fuckcoolta TV - Angry Dicks

2:1

FC Peltaven - TJ Fotbal Schmeluje Hi Toast FC

5:2

FC Křupky  - DSS

1:0p

Aquabelky - Trololo

2:0

Pivní FC Vesec - Sk Alzheimers A

1:3

YOUNGSTERS - TUL United

7:0

 

1/4 finále

 

 

 

 

ALL IN - Harcoffellas

4:0

FC Fuckcoolta TV - FC Peltaven

 

FC Křupky - Aquabelky

 

Sk Alzheimers A - YOUNGSTERS

1:4

 

1/2 finále

 

 

 

 

ALL IN - FC Fuckcoolta TV / FC Peltaven

 

FC Křupky / Aquabelky - YOUNGSTERS

Více na www.hfl.nakoleji.cz

 

LITOMYŠL

Minikopaná Litomyšl začátek jarní části sezóny teprve vyhlíží. Týmy zatím odevzdaly soupisky svých hráčů a jistě již netrpělivě vyhlíží první jarní zápasy.

Více na www.minikopana-litomysl.cz

 

MILEVSKO

Milevská liga rozehraje svou jarní část sezóny v pátek 18. 4. V rámci 10. kola se utkají FC Šibeňák s CSKA Hrejkovicemi, Jickovice 2004 s Milhaus Devils, Srdcaři s Lvíčaty a Draci s Pohodáři.

Po podzimu vede 1. FC Holba s plným počtem 24 bodů, druhý Šibeňák má jen o šest bodů méně a třetí Jickovice 2004 zaostávají o další dva body. Spodek tabulky obsadili Pohodáři, kteří mají pouze čtyři body, poslední Milhaus Devils jsou po osmi zápasech na nule.

Více na www.milevskaliga.cz

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70