Asociace malého fotbalu české republiky

Prezentace a mediální partnerství s magazínem HATTRICK

11. 09. | 15

Vážení hráči a příznivci malého fotbalu, vážení členové Asociace malého fotbalu ČR, je mi velkým potěšením informovat Vás o našem novém mediálním partnerovi, kterým se stal od září letošního roku prestižní fotbalový magazín HATTRICK.

Vážení hráči a příznivci malého fotbalu, vážení členové Asociace malého fotbalu ČR,

je mi velkým potěšením informovat Vás o našem novém mediálním partnerovi, kterým se stal od září letošního roku prestižní fotbalový magazín HATTRICK.

Ve svém zářijovém čísle, které právě vychází, přinese novou přílohu, jež bude kompletně věnována našemu malému fotbalu. V příloze najdete rozhovor s trenérem reprezentačního týmu Luďkem Zelenkou, názory a tipy komentátora České televize Pavla Čapka, nominaci a soupisku českého mužstva pro zářijové Mistrovství Evropy v Chorvatsku samozřejmě i program evropského šampionátu atd.

V dalším čísle, které vychází 8. října, bude potom představeno všech osm ligových týmů včetně soupisek. Dále v něm najdete kompletní program a los Ligy malého fotbalu.

I v dalších číslech magazínu HATTRICK se můžete těšit na stránky věnované tomuto sportu, které budou zaměřeny nejen na celostátní Ligu malého fotbalu, ale postupně také představí zbylé oblastní svazy malého fotbalu v České republice nebo nabídnou řadu zajímavých turnajů tohoto sportu.

Další vynikající zprávou je, že se nám podařilo vyjednat exkluzivní podmínky předplatného pro členy Asociace malého fotbalu České republiky, díky nimž si každý člen může předplatit HATTRICK s pravidelnými rubrikami a zprávami věnovanými malému fotbalu na celý rok za zvýhodněnou cenu 499 Kč, na místo částky 690 Kč. Pro objednání této exkluzivní nabídky zvýhodněného předplatného stačí kliknout na tento odkaz: HATTRICK

Přeji Vám pěkné čtení a zároveň i řadu krásných zážitků s malým fotbalem.

 

S pozdravem,

 

Filip Juda,

prezident Asociace malého fotbalu ČR

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40