Asociace malého fotbalu české republiky

POZVÁNKA NA ZELENCUP - turnaj v malé kopané Luďka Zelenky pod záštitou Evropské federace malého fotbalu

20. 05. | 12

Evropská federace malého fotbalu (www.eurominifootball.com), Českomoravský svaz malé kopané (www.malakopana.cz) a bývalý prvoligový fotbalista Luděk Zelenka Vás zvou na dvoudenní turnaj v malém fotbale ZELENCUP.

Evropská federace malého fotbalu (www.eurominifootball.com), Českomoravský svaz malé kopané (www.malakopana.cz) a bývalý prvoligový fotbalista Luděk Zelenka Vás zvou na dvoudenní turnaj v malém fotbale ZELENCUP.

Turnaj se koná v termínu 22. - 24. června 2012 v překrásném areálu fotbalového klubu FC Český Dub (okr. Liberec). Společně s Mistrovstvím ČR v malé kopané jsou jedinými turnaji v České republice, které obdržely záštitu Evropské federace malého fotbalu.

Účast na turnaji přislíbily i týmy: TV NOVA a Real Top Praha (hráči tohoto týmu jsou např. Martin Dejdar, Aleš Brichta, Vojta Dyk, Jakub Prachař, Petr Vondráček nebo Ivan Trojan).

Svou účastí turnaj podpoří také viceprezident Evropské federace malého fotbalu a prezident Českomoravského svazu malé kopané Filip Juda a
hráč Zbrojovky Brno, Petr Švancara.

Účastníci turnaje se mohou těšit na řadu doprovodných aktivit jakými jsou:

Pátek 22.6.2012

Areál bude pro veřejnost otevřený zhruba od 17.00

Již bude fungovat občerstvení a v provozu bude i DJ

19.30 Exhibiční utkání Sparta - Slavia (ženy)

Bude nainstalovaná velkoplošná obrazovka a od 20.45 budeme sledovat druhý čtvrtfinálový duel ME (A2-B1), takže teoreticky náš národní tým, pokud skončíme druzí ve skupině!

V poločase a po zápase bude program doplňovat taneční vystoupení dívčí skupiny Diamonds!

Sobota 23.6.2012

Celým dnem Vás bude provázet profesionální DJ a moderátor Michal Hrdlička.

Během zápasů bude náš kameraman zpovídat účastníky a rozhovory budou přenášeny na velkoplošnou obrazovku. Některé vybrané duely známých tváří budou vysílány LIVE.

Během dne připravujeme na naše podium několik exhibičních vystoupení.

Po skončení hracího programu na sobotu jsme pro Vás připravili exhibiční utkání prvoligových týmů Slovanu Liberec a Baumitu Jablonec!

Na tento zápas naváže měření sil stejných týmů, ale starých gard!

Ve 20.45 začne třetí čtvrtfinálový zápas ME (C1-D2), který opět orámuje vystoupení skupiny Diamonds okořeněné modní přehlídkou spodního prádla. Připomínám, že vše bude detailně monitorovat náš kameraman a všichni to uvidíte na obrazovce.

Zhruba ve 23.00 vystoupí známá hudební skupina,  Těžkej Pokondr!!!!

O hudební rozjezd se postará zpěvačka Olga Lounová!

Hraje se o ceny v celkové hodnotě 300 000,-. Odměněno bude prvních 16 týmů. Startovné činí 3 500,-/tým. V ceně startovného je ubytování a volný vstup na sobotní galaprogram. Každý tým navíc obdrží 6 volných vstupenek do fitness centra World Class v celkové hodnotě 3 000,-.

Turnaj je připraven pro 96 týmů malé kopané.

Více na: www.zelencup.cz.

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20