Asociace malého fotbalu české republiky

Poslední návštěva oblastních svazů malého fotbalu v ČR před zimní přestávkou

11. 12. | 13

Ve všech oblastních svazech malého fotbalu po celé České republice už probíhá zimní přestávka.

Ve všech oblastních svazech malého fotbalu po celé České republice už probíhá zimní přestávka. My se ale ještě naposledy v tomto kalendářním roce podíváme na poslední skupinu oblastních svazů, jmenovitě se jedná o Příbram, Svitavy, Velké Meziříčí, Vojnův Městec, Zlín, Zábřeh a Žďár nad Sázavou, abychom se dozvěděli o dění v závěrečných kolech podzimní části soutěží. S novinkami z dění kolem malého fotbalu se poté přihlásíme opět na jaře. Rok 2014 začne závěrečným turnajem Final 4 Mistrovství České republiky v malém fotbale, který je na programu v sobotu 18. 1. v Milovicích, a o kterém budete samozřejmě informováni.

 

PŘÍBRAM

V Příbrami skončila sezóna již začátkem listopadu a z mistrovského titulu se opět radují hráči FC Unionu Brdy, který ztratil pouhé čtyři body a s celkovým počtem 50 – ti bodů jasně stanul na čele tabulky. Union navíc suverénně postoupil na Final 4, kde se v semifinále střetne s obhájcem republikového trůnu, celkem RKM Brno. Na druhé příčce se umístil Rychlý Válec, který nasbíral 38 bodů. O pouhý bod méně získala třetí Halucinace. Dirtecho Sharks zakončilo sezónu s počtem 32 bodů na místě čtvrtém. Pátý Dream Team si připsal dohromady 27 bodů, šesté FC DC 24 bodů a sedmý Motor Březové hory bodů 17. Co se týče spodních pater tabulky, na osmém místě skončili FC Srdcaři, kteří nasbírali 13 bodů, stejně jako devátá Česká pivnice. Poslední Viva kamenictví se s pouhými osmi body na kontě poroučí do druhé ligy.

Více na: www.mkpribram.ic.cz nebo www.pribram.cz

 

SVITAVY

Jedenáctým kolem byla ukončena podzimní část Městské ligy malé kopané ve Svitavách. Kuželna v něm podlehla týmu Pepi 2:7, Legendární práskači do bot odešli z domácího utkání proti Lazaretu s debaklem 0:7, Solar Venti prohrál s Fortipem 0:6, Orange Team s Kaňoury 2:3 a mizérii domácích týmů v tomto kole završil Koclířov, který nestačil na AC Haas, kterému podlehl 3:5.

Po polovině sezóny je ve vedení AC Haas, který má na kontě plný počet 30 – ti bodů. Lazaret ztrácí na druhém místě 8 bodů, stejně je na tom bronzový Fortip. Na opačném pólu tabulky se nachází předposlední Orange Team se čtyřmi body, resp. poslední Solar Venti s dvěma body.

Více na: www.mlmksy.host22.com

 

VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Také ve Velkém Meziříčí znamenalo jedenácté kolo poslední zápasy podzimu. Zrodily se následující výsledky: Kittydogs United těsně porazilo Pobřeží Kocoviny 3:2, SK Mostiště zvítězilo nad FC Wiegel VM 4:0, Kašpaři VM podlehli Woolloomooloo Bay 0:7, Flamengo deklasovalo Oslavici 11:4 a The Lost Generation prohrála se Slzou VM o gól 2:3.

Podzimním mistrem se stalo Woolloomooloo Bay, ale pouze o skóre před La Bucañeros, oba týmy nasbíraly shodně 25 bodů. O dva body méně získala třetí Slza VM. Oslavice a The Lost Generation mají po podzimu pouhých šest bodů a budou muset na jaře zabojovat o lepší umístění. To platí také pro poslední FC Wiegel VM, který má prozatím na svém kontě pouhý bod.

Více na: www.mkvm.cz

 

VOJNŮV MĚSTEC

TJ Jiskra Vojnův Městec nastupuje v nejvyšší soutěži ve Žďáře nad Sázavou a zatím si v této sezóně vede na výbornou. Po podzimní části lize vévodí bez ztráty jediného bodu. Deset zápasů a deset výher, to je vizitka aktuální lídra tabulky.

Více na: www.zrliga.na-netu.eu

 

ZLÍN

Dohráno je také v nejvyšší lize ve Zlíně. Přinášíme výsledky posledního dvojkola: Ajax Morýsovy domy Zlín – Lazio Fortuna Zlín 5:0, Poskládaní – LA Bartec Zlín 4:6, Ajax Morýsovy domy Zlín – LA Bartec Zlín 3:0, Poskládaní – Lazio Fortuna Zlín 3:4, Juve-Volvo Zlín – Bonver Zlín 2:1, Betis ASPV SK Zlín – FC Hajduk Malenovice 4:0, AS Mazda Palermo – Bonver Zlín 3:4, Juve-Volvo Zlín – FC Hajduk Malenovice 5:8, AS Mazda Palermo – LA Bartec Zlín 0:2, Graspo CZ Zlín – Lazio Fortuna Zlín 7:1, Betis ASPV SK Zlín – Graspo CZ Zlín 2:2, AS Mazda Palermo – FC Mokrá Zlín 0:0, Bonver Zlín – FC Hajduk Malenovice 1:0 a Betis ASPV SK Zlín – FC Mokrá Zlín 3:1.

Podzimní část ovládl Betis ASPV SK Zlín, který získal 20 bodů za šest výher, dvě remízy a dvě prohry. O pouhý bod méně má po polovině sezóny druhý Bonver Zlín. FC Hajduk Malenovice nasbíral na třetím místě bodů 17. Nejhůře jsou na tom po podzimu Poskládaní, kteří mají jen dva body a na předposlední FC Mokrou Zlín ztrácí již 8 bodů.

Více na: www.malakopana-zlin.net

 

ZÁBŘEH

Až v rámci posledního, tedy 22. kola sezóny se rozhodlo o vítězi 32. ročníku Zábřežské ligy malé kopané. Díky vítězství v posledním zápase celé soutěže se jím stal K2 TEAM. Ale pojďme pěkně popořádku. Nejprve v souboji o páté místo BROADWAY porazila 5:2 AS REVOLUCI a tím ji odsunula na konečné sedmé místo. Hráčům BROADWAYE se vydařil vstup do zápasu a prakticky z prvních dvou střel se ujali vedení 2:0. Brankový náskok drželi po celý zápas a v závěru ho ještě navýšili. Ve druhém utkání se sice nehrálo o vylepšení pozice v tabulce, přesto to byl významný zápas, a to hned ze dvou důvodů. Zaprvé šlo o historicky poslední zápas trojnásobného vítěze ZLMK - týmu CARINO "2000" a zadruhé pět gólů vstřelil nejlepší kanonýr ligy Tomáš Malý, čímž se dostal na neskutečných 51 gólů za sezónu. FC OMBRE završilo první sezónu v lize výhrou 5:1 nad HAVLÍČKOVOU a skončilo celkově na vynikajícím čtvrtém místě. V podzimní části bylo dokonce třetí, a pokud naváže stejnými výkony i na jaře, může mít i cíle nejvyšší. Naopak HAVLÍČKOVA k pěti jarním bodům nepřidala na podzim ani jeden a klesla na poslední pozici. Naštěstí jí sestup nehrozí a může tak přemýšlet o posilách na příští rok. Pohlednou a rychlou hru divákům nabídly týmy K. K. CLUB a RED BULL. Kláštereckým sice po výhře BROADWAYE už o nic nešlo, přesto nedali RED BULLU nic zadarmo a byli vyrovnaným soupeřem. Gól se jim ale vstřelit nepodařilo a odešli poraženi 0:2. RED BULL tak měl po výhře alespoň malou naději na celkový triumf a o všem tak rozhodl závěrečný souboj HAK vs. K2 TEAM. Žádné výsledkové překvapení se ale nekonalo. Ká dvojka šla za svým cílem hned od začátku zápasu, brzy šla do vedení a ještě do poločasu rozhodla o svém premiérovém titulu. Po závěrečném hvizdu rozhodčího tak mohly oslavy propuknout naplno.

Více na: www.zlmk.cz

 

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Ve Žďáře skončila podzimní část sezóny, a jak již bylo zmíněno, půlmistrem se stala TJ Jiskra Vojnův Městec se ziskem plného počtu 30 – ti bodů. Druhý Kozel Team má o deset bodů méně a jarní stíhací jízda bude velmi obtížná. Třetí se umístil po polovině sezóny „B“ tým Kozla, který má o jediný bod méně než „áčko“. Tabulku uzavírají STS Chvojkovice se šesti body a Alvarez, který je na nule.

Více na: www.zrliga.na-netu.eu

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70