Asociace malého fotbalu české republiky

Pohled na aktuální dění v oblastních svazech malého fotbalu ČR

27. 06. | 13

V posledních týdnech pozvolna končí všechny soutěže po celé České republice. Po měsíci navštívíme Milovice, Most, Olomouc, Ostravu, Pardubice, Prahu, Prostějov, Přerov a Příbor. Zjistíme, co se událo nového, jaké jsou aktuální výsledky a podoba tabulek.

V posledních týdnech pozvolna končí všechny soutěže po celé České republice. Po měsíci navštívíme Milovice, Most, Olomouc, Ostravu, Pardubice, Prahu, Prostějov, Přerov a Příbor. Zjistíme, co se událo nového, jaké jsou aktuální výsledky a podoba tabulek.

 

MILOVICE

První liga MLMF má za sebou poslední kolo. AC Rafani porazili Sexy Bad Boys 8:3, Torcida AC rozstřílela AC Dřeváky v poměru 11:2, ještě vyšším rozdílem skončil zápas mezi J-elity a Notorletem Lázněmi, domácí zvítězili 11:0. TJ Exit84 podlehl doma Pardálům z Budvaru po výsledku 3:11, Red Eagles vyhráli nad FC Balonkou 5:0, Los Gallos Rojo nestačilo na Deportivo a prohrálo 1:4, v posledním utkání kola zvítězilo FC Immortals na hřišti Reprezentace MLMF jasně 5:0. Vítězem ligy se stal celek Deportiva, druhé skončilo Los Gallos Rojo, bronzové medaile bere mužstvo Torcida AC. Pokud pomineme výsledky milovické reprezentace, umístily se na posledních třech místech týmy Sexy Bad Boys, Red Eagles a FC Balonka.

Více na www.mlmf.cz

 

MOST

O víkendu proběhlo dalších pět zápasů Mostecké ligy malé kopané. Kolo po odstoupení Bílého baletu začalo utkáním mezi FK Mamut a FC Boe United. Mamut favoritovi statečně vzdoroval, ale porážku 3:7 neodvrátil. O vítězství Boe se nejvíce přičinil hattrickem Marek Hrvol. V dalším zápase se střetla mužstva proOFFICU a Tipáče. Výsledek překvapil nejen porážkou mírného favorita, tedy proOFFICE, ale zároveň výší této porážky. Tipáč hráče proOFFICU porazil jednoznačně 10:3, když vinou nepřesvědčivého výkonu gólmana téměř každá rána na bránu skončila gólem. V týmu vítězů vyčnívá hattrickem Vladimír Pátek. V avizovaném taháku kola na sebe narazili hráči Gamblers Most a FC Kanec, tedy v té chvíli třetí a druhý tým tabulky. Konečné skóre ovšem tomuto postavení neodpovídá, neboť Gambleři Kanec doslova deklasovali v poměru 12:2. Minimálně jednu vstřelenou branku zaznamenali všichni hráči Gamblerů, přičemž nejúspěšnější byl se 4 zásahy Ondřej Bíro, který se tak společně s Janem Šulcem z FC Katalánci SWAG stal střelcem kola. Brankář Gamblerů Jan Hanzal se díky pouhým dvěma obdrženým gólům stal zároveň brankářem kola. V předposledním zápase se utkali FC Katalánci SWAG a Grammer Most. Katalánci potvrdili pozici favorita a zvítězili 12:4, když Grammer dokázal klást odpor pouze v prvním poločase, který skončil přijatelných 3:1. V týmu vítězů zaznamenal hattrick Ladislav Kobylák a hned 4 zásahy Jan Šulc, který si tak dal předčasný dárek ke svému svátku. Posledním utkáním dne byl zápas mezi Inseminátors FC a Old Players. Toto střetnutí skončilo velmi překvapivým vítězstvím Inseminátorů v poměru 6:4. Inseminátoři s ohledem na své postavení v tabulce do zápasu rozhodně nenastupovali jako favorité, ale dokázali překvapit a ještě v poločase nerozhodný výsledek zvrátit na svou stranu. Tabulce dvě kola před koncem vévodí FC Katalánci SWAG, druhý je Gamblers Most a třetí prozatím FC Kanec. Na opačném pólu se krčí předposlední Grammer Most a poslední Bílý balet.

Více na www.fotbal-most.cz

 

OLOMOUC

Poslední kolo bylo odehráno také v Olomouci. Real HDO porazil FC Křídla 8:4, LOLO stav. Žižka podlehl Step Stylu 3:7, FC Hněvotín deklasoval Hruš. Chořelice 11:4, DORESPO Lošov prohrál s Galatasaray 1:3, AT Olpran nestačil na Moravan Cholinu a prohrál 3:5, PS Beton na domácí půdě obdržel nadílku od FC Levotilu v poměru 3:13, FC Chelsea podlehla BFC Topgalu.cz 3:7 a v utkání Aston Pily 98 a Ajaxu Bělidel se zrodila remíza 3:3. Vítězem ligy se stal FC Hněvotín, na druhé příčce se umístil Real HDO a třetí skončila Aston Pila 98. Na chvostu tabulky zůstal sestupující tým DORESPO Lošov.

Více na www.sfmo.cz

 

OSTRAVA

Konec sezóny přišel i v Ostravě. Přinášíme výsledky posledního, tedy 22. kola: Nedohoda – Inter 0:3, FK Vratimov – FC Alex 7:1, ROKAmetal – Bufu 1:1, FC Eros – C.I.P. 2:2, Canis – Shooters 0:2, Tigers – Ostravský Zábřeh 0:7. ROKAmetalu stačila remíza k celkovému prvenství v lize. O bod skončil na druhém místě Ostravský Zábřeh, třetí je C.I.P. Sezóna se nejméně povedla předposledním Tigers a poslední Nedohodě.

Více na www.osmako.webnode.cz

 

PARDUBICE

Ke konci se chýlí 1. liga Pardubické malé kopané. V rámci 14. kola se zrodily následující výsledky: Ideál Holidays přehrál Aigos Antimuf těsně 3:2, FC Laguna přetlačila FC Akontu taktéž o gól, tentokrát 2:1. Také ve svém druhém vystoupení se Laguna radovala z vítězství o jedinou branku, FC CEE Logistics porazila 1:0. TFT Pardubice si s FC CEE Logistics poradily lépe, když vyhrály 4:1. Také druhé utkání jim vyšlo, Akontu přehrály v poměru 5:2. A právě TFT Pardubice jsou v čele tabulky, pouhý bod ztrácí druhá FC Laguna, o propastných 10 bodů pozadu je FC Akonta. Na posledních třech místech se seřadily Esta Xawax, Trhačí Řepy a FC DIKO Rokytno, všichni mají shodně 15 bodů.

Více na: www.pamako.cz

 

PRAHA – HANSPAULKA

Pražská Hanspaulka také už zná svého mistra. Nejprve se ale podíváme na výsledky posledního kola: Santa Dominica se po divoké přestřelce s Klokan Perón clubem rozešla smírně 9:9, Smutný potapěči porazili Akta-rez 8:3, MJSH Team doma prohrál s Trops 1. SK 6:12, Rowdies HFC nestačili na Saens 1. FC a podlehli mu v poměru 2:3, Restaurace U Pecků remizovala s Úterními hosty Ski FC 2:2. A právě tato remíza stačila Restauraci U Pecků k zisku mistrovského titulu. Na druhé příčce skončilo Saens 1. FC pouze vinou horšího skóre, bronzové medaile získali hráči Úterních hostů, kteří zaostali za první dvojicí o jediný bod. Poslední dvě místa tabulky patří Klokan Perón clubu a MJSH Teamu.

Více na: www.psmf.cz

 

PRAHA – PKFL

Vítězem letošního ročníku PKFL se stal tým O. A. Arrows, který slaví svůj první titul, a to zcela zaslouženě. Na začátku držel krok s ostatními týmy v čele tabulky a poté nasadil nevídanou sérii patnácti výher v řadě, která mu zajistila v konečném zúčtování patnáctibodový náskok. Za překvapení lze považovat druhé místo Hobliny Jižák, která po čtyřech kolech měla na kontě čtyři prohry, ale pak postupně začala stoupat tabulkou, a také třetí místo nováčka FT Razors, který se navíc o druhou příčku připravil disciplinárním trestem. Naopak zklamáni budou Chodov a Ludmila B - týmy, které pravidelně v posledních letech sbíraly medaile a tituly, letos vyšly naprázdno - Chodov na čtvrtém a Ludmila dokonce až na sedmém místě. Mezi oba zkušené týmy se prosadili pátí Black B!tches a šestá Čelzí - oba týmy překvapily na podzim dobrými výsledky a dokonce na čas vedly ligovou tabulky, na jaře jim trochu došel dech, ale nakonec s přehledem uhájily lepší polovinu tabulky. Ambassadors, Kosiy a Sion letos po celou sezonu předváděly nevyrovnané výkony, a tak z toho nebylo víc než jen boj o záchranu, nakonec úspěšný. Černý Petr zůstal v rukou Lamám z Panamy, které doplatily na nulový bodový zisk z podzimu, a týmu SVP, který se loni zachraňoval až v posledním kole, což se mu již letos nepodařilo. Od podzimu se do první ligy vrací Ludmila A a vůbec poprvé se do ní podívá Red Team.

Více na www.pkfl.eu

 

PROSTĚJOV

V Prostějově byly soutěže dohrány už na konci května, zrekapitulujeme tedy pořadí v tabulce 1. ligy. Mistrem se stal DD Sport, který nasbíral 32 bodů. O šest bodů méně má druhá Chaloupka, třetí Dobrochov získal bodů 18. Griffins mají na čtvrté pozici 16 bodů, o bod za nimi zaostal Brodek u Prostějova. Šesté Dubany vydolovaly 10 bodů a předposlední, tedy sedmý Amatér Hluchov 2 body. Poslední Ariston ze soutěže odstoupil.

Více na: www.malakopanapv.websnadno.cz

 

PŘEROV

O uplynulém víkendu se rozhodlo o konečné podobě tabulky také v Přerově. Hrálo se totiž poslední, 26. kolo a výsledky zápasů měly tuto podobu: Rot. Kedluben – Zippo Vinary 8:3, Tučín – Osek 5:3, Travex – K.B.F. 3:0, Hrot – IFK Vinary 3:1, Chvoj. Brod – Kafki 5:12, Gunners – Mash 4:4, Lýsky – Buk 0:3. Na prvním místě skončil FC Travex s náskokem devíti bodů na druhý AC Hrot, bronz berou hráči SC Gunners. Sezóna se naopak nepovedla Chvoj. Brodu, který skončil na předposledním 13. místě, ještě hůř dopadlo Komando Osek, kterému na záchranu chybělo nedostižných 13 bodů.

Více na: www.plmk.estranky.cz

 

PŘÍBOR

Poslední jarní kolo za sebou mají týmy Příborské interligy malé kopané. FC ETA porazila SVP 2:0, Klokani se rozešli s FC Dynamem smírně po bezbrankové remíze, IC Mexico zdolalo 1. FC Hájov 1:0, Juve podlehlo FC Špuntům 97 1:4 a Tryskáči nestačili doma na CMCH, se kterým prohráli 0:3. Mužstvo FC Vipers mělo v tomto kole volno. Tabulku vedou Klokani, o čtyři body méně má druhá FC ETA, třetí je SVP se stejným počtem bodů. 1. FC Hájov a Tryskáči se usadili na 9., resp. 10. místě, poslední je IC Mexico.

Více na www.pribor.cz/www/cz/interliga-male-kopane/

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70