Asociace malého fotbalu české republiky

Pohár vítězů pohárů se naposledy uskuteční 4. července v Litomyšli

24. 06. | 15

Tak, jako se v lednu konalo poslední Final 4 Mistrovství ČR v malém fotbalu (MČR), stejný osud čeká i druhý celorepublikový turnaj, a sice Pohár vítězů pohárů (PVP). Oblíbený turnaj se naposledy uskuteční v sobotu 4. července v Litomyšli. V současné chvíli finišují přípravy a zanedlouho bude známo rozlosování a harmonogram turnaje.

Tak, jako se v lednu konalo poslední Final 4 Mistrovství ČR v malém fotbalu (MČR), stejný osud čeká i druhý celorepublikový turnaj, a sice Pohár vítězů pohárů (PVP). Oblíbený turnaj se naposledy uskuteční v sobotu 4. července v Litomyšli. V současné chvíli finišují přípravy a zanedlouho bude známo rozlosování a harmonogram turnaje. Zde jsou k nahlédnutí propozice: http://malyfotbal.cz/docs/propozice-k-pohru-vtz-pohr-2015.pdf

Jak je známo, v září startuje celostátní „Liga malého fotbalu“, která bude nově určovat republikového mistra. Vedle toho však bude existovat tzv. „Národní turnaj“, který bude právě takovou kombinací mezi dosavadním MČR a PVP. Podmínky pro start týmů, propozice a další důležité informace ohledně tohoto turnaje budou předsedům oblastních svazů představeny na příštím zasedání valné hromady, které se uskuteční v sobotu 22. srpna 2015 v Praze při příležitosti slavnostního zahájení Ligy malého fotbalu nedělním zápasem mezi výběry Prahy a Brna.

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30