Asociace malého fotbalu české republiky

Po měsíci se vracíme na začátek naší cesty po aktualitách z jednotlivých oblastních svazů malého fotbalu v ČR 1/2

11. 10. | 12

S naším zpravodajským servisem jsme již prošli všechny oblastní svazy malého fotbalu v České republice, a proto se vracíme opět na začátek. V tomto díle se podíváme, co se za měsíc změnilo a také událo nového v Blansku, Brně, Dvoře Králové, Havlovicích, Hrádku nad Nisou, Jihlavě, Kadani a Klatovech.

S naším zpravodajským servisem jsme již prošli všechny oblastní svazy malého fotbalu v České republice, a proto se vracíme opět na začátek. V tomto díle se podíváme, co se za měsíc změnilo a také událo nového v Blansku, Brně, Dvoře Králové, Havlovicích, Hrádku nad Nisou, Jihlavě, Kadani a Klatovech.

 

BLANSKO

O víkendu se v Blansku odehrálo již 20. kolo letošní sezóny. Nejvyšší soutěž přinesla tyto výsledky: DKS KOPEČEK Rájec se rozešel s FK Rozhraní smírně 0:0, AC Kozárov na domácí půdě těsně porazil SK VIKTORII Suchý 5:4, Sokol BK SADROS Bce prohrál s KVASAREM Černou Horou 1:2, KANAP Karolín jasně zvítězil nad TJ ORLEM Boskovicemi 6:2 a FC MICROTEX Lomnice nestačila na PentuCo Boskovice, když prohrála v poměru 3:4. Druhá liga přinesla následující výsledky: FC SAMPDORIA Poříčí - ARTÉZIA Štěchov 5:2, TORPÉDA Vážany - ARSENAL Lomnice 2:2, FC Brumov - SOKOL ZEDRAL Sudice 4:2, FC ARTIS Bedřichov - FC Světlá 1:4, 1. FC Šebetov - FC FULGUR Býkovice 2:2 a FK NEDALA Lažánky - HSK Holešín taktéž 2:2.

Tabulka 1. ligy

Pořadí

Tým

Zápasy

Výhry

Remízy

Prohry

Skóre

Body

1

Sokol BK SADROS Bce

18

14

0

4

85 : 37

42

2

AC Kozárov

19

10

4

5

58 : 39

34

3

PentaCo Boskovice

18

11

1

6

51 : 38

34

4

FC KVASAR Černá Hora

18

11

1

6

58 : 58

34

5

KANAP Karolín

18

9

2

7

72 : 75

29

6

SK VIKTORIA Suchý

18

8

0

10

60 : 80

24

7

FC MICROTEX Lomnice

18

6

2

10

57 : 56

20

8

FK Rozhraní

18

6

2

10

48 : 51

20

9

TJ OREL Boskovice

18

6

1

11

59 : 69

19

10

AC Okrouhlá

18

5

4

9

50 : 67

19

11

DKS KOPEČEK Rájec

19

3

5

11

27 : 55

14

Tabulka 2. ligy

Pořadí

Tým

Zápasy

Výhry

Remízy

Prohry

Skóre

Body

1

HSK Holešín

20

15

3

2

58 : 21

48

2

FC Světlá

20

13

0

7

75 : 43

39

3

ARSENAL Lomnice

20

12

2

6

51 : 56

38

4

SOKOL ZEDRAL Sudice

20

10

1

9

70 : 58

31

5

FC FULGUR Býkovice

20

9

2

9

59 : 65

29

6

FC ARTIS Bedřichov

20

9

1

10

55 : 41

28

7

FC Brumov

20

9

1

10

37 : 47

28

8

FC SAMPDORIA Poříčí

20

8

3

9

48 : 51

27

9

FK NEDALA Lažánky

20

8

2

10

69 : 74

26

10

TORPÉDA Vážany

20

7

4

9

48 : 60

25

11

ARTÉZIA Štěchov

20

4

3

13

31 : 64

15

12

1. FC Šebetov

20

4

2

14

33 : 54

14

 

BRNO

Brněnský svaz malé kopané má za sebou 6. kolo mužských soutěží a 4. kolo ligy žen, juniorů a ligy firem. V SIMOST Superlize se zrodily zajímavé výsledky: Cordoba 06 přehrála Nedeku 3:0, Karlsberg C.F. rozstřílel nováčka KMK Dynamo Brno 8:0, Café Bar Espaňa porazila Protection.cz 5:2, Gioia Brno ve vyhroceném utkání, kde padly tři červené karty nakonec udolala Natural 95 poměrem 3:1, FC Fénix Brno překvapivě sebral body RKM Tangu po remíze 4:4 a mistrovské Tripoli zvítězilo na půdě Sport Centra Srbské vysoko 10:3. Ve druhé nejvyšší soutěži porazila FC Habrůvka na domácím hřišti MOP Brno 4:2, FC Poutník 1552 těsně podlehl The Reds 1:2, stejným výsledkem prohrál Melchester Rovers s Renfus Teamem, Moravia přetlačila C.F. Relax a vyhrála 1:0, Rakol o gól podlehl Rebešovicím 2:3 a duel mezi HT Group a Fischerem Café dopadl lépe pro hosty, kteří zvítězili 4:1.

SIMOST Superliga

Mužstvo

Z

V

R

P

Skóre

Body

1.

Café Bar Espaňa

6

6

0

0

36:13

18

2.

RKM Tango Brno

6

5

1

0

39:11

16

3.

Cordoba 06

6

4

1

1

24:11

13

4.

FC Fénix Brno

6

4

1

1

29:24

13

5.

Karlsberg C. F.

5

3

1

1

28:15

10

6.

Tripoli Brno

5

3

0

2

29:15

9

7.

Gioia Brno

5

3

0

2

18:12

9

8.

Sport Centrum Srbská

6

1

2

3

17:26

5

9.

PROTECTION.CZ

5

1

0

4

17:26

3

10.

KMK Dynamo Brno

6

1

0

5

12:30

3

11.

Natural 95

6

0

0

6

8:33

0

12.

Nedeka Brno

6

0

0

6

5:46

0

 

2. liga

1.

FC Habrůvka

6

6

0

0

19:6

18

2.

MOP Brno

6

4

0

2

28:19

12

3.

Rebešovice

6

4

0

2

20:13

12

4.

Fischer Cafe

6

4

0

Další články