Asociace malého fotbalu české republiky

Po celé České republice vrcholí podzimní část sezóny všech soutěží

23. 10. | 13

Krátce po Mistrovství Evropy v Řecku a ještě než se naplno rozběhnou kvalifikace o Final 4 Mistrovství ČR v malém fotbale, navštívíme poslední skupinu oblastních svazů, kde právě probíhá podzimní část všech soutěží. Začneme v Příbrami, potom se přesuneme do Svitav, Velkého Meziříčí, Vojnova Městce, Zlína, Zábřehu a skončíme ve Žďáru nad Sázavou.

Krátce po Mistrovství Evropy v Řecku a ještě než se naplno rozběhnou kvalifikace o Final 4 Mistrovství ČR v malém fotbale, navštívíme poslední skupinu oblastních svazů, kde právě probíhá podzimní část všech soutěží. Začneme v Příbrami, potom se přesuneme do Svitav, Velkého Meziříčí, Vojnova Městce, Zlína, Zábřehu a skončíme ve Žďáru nad Sázavou.

 

PŘÍBRAM

V pondělí 28. 10. se v Příbrami uskuteční jedna část kvalifikace o Final 4 Mistrovství ČR v malém fotbale. Předtím se ale zaměříme na výsledky nejvyšší soutěže 1. Mongeo ligy. V rámci 14. kola podlehlo Viva kamenictví Halucinaci Příbram 2:3, FC DC porazilo Českou pivnici 3:1, Rychlý válec těsně přehrál Dirtecho Sharks 1:0, FC Union Brdy zvítězil nad Motorem Březovými horami 5:1 a FC Srdcaři remízovali s Kamenictvím Viva 1:1. Vzhledem k tomu, že v Příbrami se hraje dvoukolově, bylo na programu také 15. kolo: Dream Team deklasoval Českou pivnici na jejím hřišti 7:0, Dirtecho Sharks nestačilo na Halucinaci Příbram, které podlehlo 1:3, FC Srdcaři dostali tvrdou lekci od FC DC, výsledek 1:8 hovoří za vše, Motor Březové hory prohrál i ve svém druhém utkání, tentokrát s Rychlým válcem 1:6 a Dream Team si z domácího hřiště odnesl debakl s Unionem Brdy v poměru 0:7.

Tabulce suverénně vévodí FC Union Brdy, druhý je Rychlý válec a třetí prozatím Halucinace Příbram. Na posledním místě se krčí Viva kamenictví, které ale ztrácí pouhé dva body na dvojici FC Srdcaři, Česká pivnice.

Více na: www.mkpribram.ic.cz nebo www.pribram.cz

 

SVITAVY

Městská liga v malé kopané ve Svitavách pokračuje 7. kolem. Kaňouři prohráli s Pepi 3:5, Lazaret se rozešel s Fortipem smírně 2:2, poté Fortip přehrál Pepi 3:1 a Kaňouři rozstříleli Datop v poměru 7:1.

Ve vedení je AC Haas, který zatím neztratil ani bod, na druhém místě je Lazaret a třetí Pepi. Na druhém konci tabulky najdeme předposlední Koclířov a poslední Solar Venti, oba mají shodně jeden bod.

Více na: www.mlmksy.host22.com

 

VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Neúplné osmé kolo nejvyšší soutěže bylo odehráno ve Velkém Meziříčí. Pobřeží Kocoviny vyhrálo na hřišti FC Wieglu VM 3:1, Slza VM remizovala s SK Mostištěm 1:1 a Oslavice prohrály s Kittydogs United 2:4. Dohrávat se budou ještě zápasy The Lost Generation – Kašpaři VM a Woolloomooloo Bay – La Bucañeros.

Právě La Bucañeros zatím s 19 - ti body ligu vedou, následují 16 - ti bodové Flamengo a Slza VM, která má stejně jako čtvrté SK Mostiště 14 bodů. Tabulku uzavírají Oslavice, The Lost Generation a FC Wiegel VM, které je prozatím bez bodu.

Více na: www.mkvm.cz

 

VOJNŮV MĚSTEC

TJ Jiskra Vojnův Městec nastupuje v nejvyšší soutěži ve Žďáře nad Sázavou a zatím si v této sezóně vede na výbornou. Po podzimní části lize vévodí bez ztráty jediného bodu. Deset zápasů a deset výher, to je vizitka aktuální lídra tabulky.

Více na: www.zrliga.na-netu.eu

 

ZLÍN

Druhé dvojkolo nejvyšší soutěže odehrály týmy ve Zlíně s těmito výsledky: Ajax Morýsovy domy – FC Mokrá 3:1, Juve-Volvo Graspo CZ 2:2, Ajax Morýsovy domy – FC Hajduk Malenovice 1:6, Juve-Volvo – FC Mokrá 6:0, Ajax Morýsovy domy – Graspo CZ 2:6, FC Hajduk Malenovice – FC Mokrá 3:1, Juve-Volvo – LA Bartec 4:2, FC Hajduk Malenovice – Lazio Fortuna 3:3, Betis ASPV SK – LA Bartec 2:1, AS Mazda Palermo – Graspo CZ 2:1, Betis ASPV SK – Lazio Fortuna 3:3, AS Mazda Palermo – Poskládaní 2:1, Betis ASPV SK – Poskládaní 7:1, Bonver – LA Bartec 6:3, Bonver – Lazio Fortuna 1:5.

Ve vedení je aktuálně Betis ASPV SK, následují druhé Juve-Volvo a třetí FC Hajduk Malenovice. Na spodních příčkách se nachází Graspo CZ, Ajax Morýsovy domy a poslední Poskládaní.

Více na: www.malakopana-zlin.net

 

ZÁBŘEH

V Zábřehu chybí ještě tři kola do konce sezóny, ale zdá, že o titulu se již rozhodlo. K2 TEAM dokázal porazit oba největší rivaly a výrazně se přiblížil premiérovému titulu. V prvním zápase, který se hrál ve strhujícím tempu a navíc velmi férově, porazil 3:2 RED BULL. K2 TEAM šel v zápase třikrát do vedení a bylo vždy na hráčích RED BULLU, aby se snažili o vyrovnání. To se jim ale povedlo jen dvakrát. Ve druhém zápase, který byl dohrávkou 17. kola, porazil K2 TEAM 3:1 SANTORINI. I v tomto utkání šel K2 TEAM do vedení a to si udržel po celý zápas i díky skvělým zákrokům Tomáše Kulíška. A ještě jednoho hráče K2 je třeba vyzdvihnout. A sice Jardu Janíčka, který dal v každém zápase dva góly a výrazně tak přispěl k oběma výhrám. SANTORINI si alespoň jednu výhru připsalo, když porazilo 5:2 AS REVOLUCI. Hattrick vstřelil Tomáš Malý a o koruně pro krále střelců již nemůže být pochyb. Skvělou podzimní formu potvrdily K.K.CLUB a FC OMBRE. V souboji "přespolních" týmů narazil klášterecký K.K.CLUB na postřelmovské EL NINO a zvítězil 2:0. Mladíci z FC OMBRE otočili zápas s HAKEM a vyhráli 3:1. V posledním zápase 19. kola porazila BROADWAY 6:2 HAVLÍČKOVOU, které tak i nadále patří poslední příčka v tabulce. Čtyřmi góly se blýskl Radim Minář.

Více na: www.zlmk.cz

 

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Ve Žďáře skončila podzimní část sezóny, a jak již bylo zmíněno, půlmistrem se stala TJ Jiskra Vojnův Městec se ziskem plného počtu 30 – ti bodů. Druhý Kozel Team má o deset bodů méně a jarní stíhací jízda bude velmi obtížná. Třetí se umístil po polovině sezóny „B“ tým Kozla, který má o jediný bod méně než „áčko“. Tabulku uzavírají STS Chvojkovice se šesti body a Alvarez, který je na nule.

Více na: www.zrliga.na-netu.eu

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70