Asociace malého fotbalu české republiky

Po celé České republice startují soutěže malého fotbalu

04. 09. | 13

Letní přestávka je u konce a ve většině oblastních svazů malého fotbalu po celé České republice se rozbíhají soutěže a začínají líté boje o body. Stejně jako tomu bylo v sezóně minulé, tak i v této budeme každou středu navštěvovat vybraná města a přinášet Vám informace, výsledky a statistiky, včetně tabulek a dalších aktualit.

Letní přestávka je u konce a ve většině oblastních svazů malého fotbalu po celé České republice se rozbíhají soutěže a začínají líté boje o body. Stejně jako tomu bylo v sezóně minulé, tak i v této budeme každou středu navštěvovat vybraná města a přinášet Vám informace, výsledky a statistiky, včetně tabulek a dalších aktualit. První vydání se zaměří na oblastní svazy v Blansku, Brně, Dvoře Králové, Havlovicích, Hrádku nad Nisou, Chomutově, Jihlavě a Kadani.

 

BLANSKO

Blanenská 1. ITALCARS liga má za sebou díky obrácenému systému již 14 kol. To poslední přineslo tyto výsledky: HSK Holešín remizoval s TJ Orlem Boskovicemi 4:4, Sokol BK SADROS Boskovice porazil FC Microtex Lomnici 5:0, FC Světlá doma prohrála s FC Artisem Bedřichov 1:3, AC Okrouhlá zostudila FK Nedala Lažánky vysokým výsledkem 16:2 a FK Rozhraní zvítězilo nad Kanapem Karolín 3:0.

Protože je odehráno tolik kol, podíváme se také do tabulky. Suverénně vládne tým Sokol BK SADROS Boskovice, který má 12 výher a pouze 2 remízy. Na druhém místě je zatím se ztrátou pěti bodů TJ Orel Boskovice, bronz drží FC Kvasar Černá Hora. Na sestupu je momentálně FC Světlá a FK Nedala Lažánky, které získaly pouhý jeden bod.

Více na: www.mkblansko.cz

 

BRNO

První kolo podzimní části sezóny bylo odehráno v Brně. V prestižní SIMOST Superlize nastupuje také úřadující mistr České republiky v malém fotbale RKM Brno, který bude chtít obhájit titul také letos. Jako první se proti sobě postavily celky Protectionu.cz a FC Fénixu Brno a bylo z toho vítězství hostí v poměru 2:3. Gioia si s přehledem poradila s Šenk okny Raiders po výsledku 7:0, Cordoba zdolala nováčka soutěže JFA 4:2, RKM Brno vstoupilo do sezóny vydřeným vítězstvím 3:2 nad svým největším rivalem Tripoli Brno, Karlsberg porazil SC Srbskou 1:0 a Nedeka Brno přehrála FC Habrůvku taktéž o jedinou branku, tentokrát 5:4.

Po prvním kole nemá pohled do tabulky vypovídající hodnotu, proto se podívejme alespoň do tabulky střelecké, které vévodí dva střelci hattricku z prvního kola. Konkrétně Bohumír Doubravský z Gioii Brno a Milan Němeček z FC Fénixu Brno.

Více na: www.malakopanabrno.cz

 

DVŮR KRÁLOVÉ

Ve Dvoře Králové skončila základní část a na programu je aktuálně semifinále play - off. Podívejme se blíže na jeho složení. Proti sobě se postaví tyto dvojice: FN Sobíci - HC Milan, FC Balon v Labi - FC 4 Promile, Starci na chmelu - FK Vlčice a FK Tesla - ManŽdírnice United. Zatím byly odehrány následující zápasy: FC Balon v Labi prohrál s FC 4 Promilemi 0:3, Starci na chmelu deklasovali FK Vlčici 7:1 a FK Tesla podlehla ManŽdírnici United 1:2.

Připomeňme jen, že se hraje systémem doma - venku. Některé odvety budou jistě zajímavé.

Více na: www.klmf.cz

 

HAVLOVICE

Havlovická Tropical liga je ve své polovině. Každý tým odehrál 12 zápasů a začátkem září se bude pokračovat. Zde uvádíme rozlosování 8. kola, které začne v neděli 8.9.: Pošta Úpice - FC Barchovan Libňatov, TSD Trutnov - Piškotky Doubravice, Lavina Č. Kostelec - SK Viktoria Žernov. Ležák Česká Skalice bude mít volno.

Na prvním místě se prozatím nachází Pošta Úpice, stejně bodů má ale druhá SK Viktoria Žernov, poslední zůstává TSD Trutnov.

Více na: www.havlovickaliga.webnode.cz

 

HRÁDEK NAD NISOU

33. ročník Hrádecké malé kopané odstartuje v sobotu 14.9. Rozlosování 1. kola vypadá následovně: Hrádecký výběr - S.K.K. Hrádek, O.Z. - RM Team a F.A.C. Velda - VZV Rapid.

Více na: www.hmkopana.cz

 

CHOMUTOV

Mužstva nejvyšší soutěže Chomutovské ligy malého fotbalu odehrála již 4 dvoukola. To poslední nabídlo zajímavé výsledky: Briso.cz prohrálo s MTL 0:5, ale poté zvítězilo nad FC Betisem Kadaní 3:1. Kadaňští si spravili chuť v zápase Benfikou, kterou rozstříleli 7:2. MTL získalo 3 body také v utkání s týmem S.L.Z.A. Žízeň, když zvítězilo jednoznačně 6:2. Zato Benfika neměla svůj den a prohrála i ve svém druhém vystoupení, tentokrát s L.A. Interiér Chrontoš 0:4, který porazil také Stardu Ajax Chomutov 4:2. S.L.Z.A. Žízeň naplno bodovala alespoň ve svém druhém zápase, to když přetlačila Unique Drink Team 4:3. „Pijani“ poté remizovali s Technoline 1:1. H.V. Domovina nejprve vyhrála nad FC-R. Bisti 5:0, následně také nad Technolinem, tentokrát v poměru 3:2. Posledním týmem je Altryss Most, který přehrál Stradu Ajax Chomutov 2:1 a poté i FC-R. Bisti 5:0.

V čele tabulky je MTL Chomutov, pouze o skóre zaostává L.A. Interiér Chrontoš, následuje třetí FC Betis Kadaň. V současné chvíli by sestupovali Unique Drink Team a FC-R Bisti.

Více na: www.chlmf.cz

 

JIHLAVA

Nejvyšší soutěž v Jihlavě má za sebou 2 kola. Podívejme se na aktuální výsledky: Global podlehl Armagedonu 0:3, Ježek se rozešel s R.U.M.em smírně 2:2, Starlet rozstřílel celek www.odbilla.cz 7:2, Some Vysočina Prachárna nestačila na Klasiky, se kterými prohrála 4:6, Plastoma CZ Jihlavan doma podlehl Pohárové středě 5:8 a Bumerang znemožnil FC ATIS Jihlavu výsledkem 12:4.

Tabulce vévodí po dvou kolech trio neporažených celků: FK Klasici, Starlet a Pohárová středa, které dělí jen skóre. Rovněž trio týmů tabulku uzavírá. Jsou to mužstva, která ještě nebodovala. Konkrétně jde o Global, FC ATIS Jihlavu a www.odbilla.cz.

Více na: www.mkjihlava.cz

 

KADAŇ

V červnu skončila pro kadaňská mužstva první polovina soutěže. Tabulka zatím vypadá takto: vede MOVA, druhé je IQ-0, následují Šmoulové. Na posledním místě zůstává Bos, který ještě nezískal ani bod.

Více na: www.malakopana.ktkadan.cz

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70