Asociace malého fotbalu české republiky

Otestuj zbrusu nové kopačky Nike Hypervenom 3

02. 02. | 17

Nastává nová éra. Hypervenom se změnily. Vylepšily se. Přichází největší událost roku. Třetí generace nabízí všechny aspekty potřebné pro útočné zabijáky. Elitní střelci, nová krev připravená ničit. Design a technologie, které tě ohromí.

Nastává nová éra. Hypervenom (https://top4football.cz/p/nike-hypervenom-phantom-iii-df-fg-860643-308) se změnily. Vylepšily se. Přichází největší událost roku. Třetí generace nabízí všechny aspekty potřebné pro útočné zabijáky. Elitní střelci, nová krev připravená ničit. Design a technologie, které tě ohromí.

Ta změna byla nevyhnutelná. Hypervenom (https://top4football.cz/p/nike-hypervenom-phantom-iii-df-fg-860643-308) po svém pompézním vydání v roce 2013 začaly ztrácet glanc. Do nového roku však vstupují v kolosálním stylu. Zaseknout míč a vystřelit. Těmito kritickými hesly pro nebezpečné útočníky se řídili vývojáři Nike. Třetí generaci přetvořili s řadou svěžích technologií.

Jako první na Hypervenom 3 zaujmou pěnové polštářky Poron, které pokrývají svrchní část kopačky určené ke střelbě. Tahle zbrusu nová pulsující technologie funguje stejně tak luxusně jak zní. Polštářky reagují na tvrdost trefování míče. Čím větší sílu vynaložíte, tím tvrdší jsou. Tím umožňují agresivní odehrávání míče, respektive smrtící zakončení. Jednoduše řečeno, když zahrajete míč s citem, a tudíž malou rychlostí, polštářky jsou měkčí. Pokud trefíte míč s velkou rychlostí, technologie Poron naopak ztvrdne. Impozantní, že?

Při hledání měkčího a flexibilnějšího svršku pro třetí generaci zvolili vývojáři společností osvědčený materiál Flyknit. Zde se chtěli vyvarovat nedostatkům spojených s druhou řadou téhle progresivní boty. Hráči si stěžovali na nepoddajný materiál, často přecházeli na první řadu charakteristickou svou populární NikeSkin. Flyknit materiál umožní hráčům co nejpřesnější kontrolu s míčem a nejúčinnější střelbu.

Revoluční je také nová HyperReactive podrážka. Při jejím vývoji šlo o vytvoření ohebnější špičky, která zůstává v kontaktu s trávníkem i ve chvíli, kdy hráč zvedá patu. Tomuto účelu je přizpůsoben počet špuntů a jejich rozmístění na podrážce.

Lewandowski, Kane, Cavani, Higuaín a další. Přidej se k těmto zabijákům a staň se nepřemožitelným.

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40