Asociace malého fotbalu české republiky

Novinky z oblastních svazů malého fotbalu ČR, tentokrát z Milovic, Mostu, Olomouce, Ostravy, Pardubic, Prahy, Prostějova, Přerova a Příboru

02. 10. | 13

Po týdenní pauze opět navštívíme oblastní svazy malého fotbalu v ČR a podíváme se na výsledky a tabulky aktuálně rozehraných soutěží. Týden před odletem české reprezentace na ME v Řecku půjde o poslední zápasy nominovaných hráčů ukázat svou aktuální formu. Začneme v Milovicích a skončíme Příboru.

Po týdenní pauze opět navštívíme oblastní svazy malého fotbalu v ČR a podíváme se na výsledky a tabulky aktuálně rozehraných soutěží. Týden před odletem české reprezentace na ME v Řecku půjde o poslední zápasy nominovaných hráčů ukázat svou aktuální formu. Začneme v Milovicích a skončíme Příboru.

 

MILOVICE

Koncem září byla zahájena sezóna Milovické ligy malého fotbalu. Zde jsou výsledky prvního kola nejvyšší soutěže: J-elita uhrála s Bílým baletem bezbrankovou remízu, AC Dřeváci prohráli s Pardály z Budvaru vysoko 2:7, Torcida AC těsně přehrála FC Immortals 2:1, AC Rafani rozstříleli FK Notorkros 6:1, Notorlet Lázně nestačily na Los Millonarios a prohrály 2:5, Los Gallos Rojo remizovali s TJ Exitem 84 1:1 a Reprezentace MLMF podlehla úřadujícímu mistrovi Deportivu 1:4. Tři zápasy byly již odehrány z 2. kola: Los Millonarios porazili Los Gallos Rojo 3:1, TJ Exit 84 schytal debakl od Reprezentace MLMF v poměru 0:7 a Deportivo doslova rozprášilo AC Dřeváky 14:3, čímž se vyhouplo do čela tabulky a vykročilo úspěšně za obhajobou titulu.

Více na www.mlmf.cz

 

MOST

Babí léto bylo kulisou posledního kola základní části Mostecké ligy malé kopané. Od příštího víkendu se tak naplno rozhoří boje v závěrečném play - off, které určí konečného vítěze ročníku 2013. Pojďme se tedy podívat na výsledky posledního kola a zároveň na složení čtvrtfinálových dvojic. První zápas proti sobě svedl Gamblers Most a FC Boe United. Přestože se Gamblers sešli ve velmi silné sestavě, postaralo se Boe o překvapivý výsledek, když obhájce titulu porazilo 11:7. V dresu poražených sice zaznamenal Jakub Hora 4 zásahy, ale na týmový výkon Boe to nestačilo. Poté se utkali FC Katalánci SWAG a FC Brüx 2002. I toto střetnutí skončilo překvapivou porážkou papírového favorita a to v poměru 4:10. Katalánci sice ještě v poločase vedli 3:2, ale nakonec utrpěli vysokou porážku, na které se gólově podíleli pouze tři hráči, čtyřgólový Robert Babák a třígóloví Vladimír Michálek a Jaroslav Šimo. Ani tento výsledek nemohl nic změnit na tom, že se Katalánci stali suverénními vítězi základní části. V poledne na sebe narazili hráči Inseminátors FC a proOFFICE. Tým proOFFICE dokázal zvítězit 8:3, přestože Inseminátors po poločase 4:1 dokázali zápas značně zdramatizovat, když jednu chvíli byl stav 4:3 a mužstvo proOFFICE bylo pod velkým tlakem. Všechny tři góly poražených vstřelil Zdeněk Kušnír. Následovalo rozloučení se sezónou družstva Grammer Most, které mělo podobu debaklu s týmem Old Players v poměru 3:19. Po přijatelném poločase 1:4 následovala patnáctigólová smršť, na které se nejvíce podílel střelec kola Pavel Klárman šesti zásahy, čtyřgóloví Michal Broskovics a Stanislav Kinzel a hattrickem Pavel Jarolím. Posledním zápasem základní části byl střet o vítězství v modré divizi mezi FC Kancem a Tipáčem. Kanec odmítl jakékoliv pochybnosti o své nadvládě a Tipáč smetl 15:0. Čtyřmi zásahy přispěl František Tůma a hattrickem nejlepší střelec ligy Jaroslav Horský. Brankář Kance Václav Šlégr se vychytaným čistým kontem stal brankářem kola. Herní systém letošního ročníku proti sobě svede příští sobotu a neděli tyto čtvrtfinálové dvojice, které se utkají pohárovým způsobem:

FC Katalánci SWAG - FK Mamut

Gamblers Most - Old Players

proOFFICE - Tipáč

FC Boe United - FC Kanec

Ročník tak skončil pro týmy Bílý balet (ze soutěže odstoupil již dříve), FC Brüx 2002, Grammer Most a Inseminátors FC. Nejlepším střelcem MLMK 2013 se stal Jaroslav Horský (FC Kanec), který se zastavil na konečných 61 zásazích. Druhý skončil Adam Koudelka (Gamblers Most – 45 gólů) a třetí nakonec Pavel Klárman (Old Players - 37 gólů). Nejlepším brankářem MLMK 2013 se stal gólman Tipáče Kamil Weisser s průměrem 2,4 obdržené branky na zápas. Následují jej druhý Ondřej Murcko (FC Boe United – 3,0) a Martin Zuda (proOFFICE – 3,17).

Více na www.fotbal-most.cz

 

OLOMOUC

V Olomouci bylo na programu 5. kolo nejvyšší soutěže, které přineslo tyto výsledky: SK MP Olomouc – FC Levotil 2:1, Ajax Bělidla – AT Beermingham 2:3, FC Hněvotín – Slovan Uničov 9:1, Hruš. Chořelice – Step Style 4:4, Aston Pila 98 – Real HDO 6:4 a Galatasaray – FC Chelsea 1:2.

Prozatím je v čele právě FC Chelsea s 9 – ti body, následují FC Hněvotín a Hruš. Chořelice oba se 7 – mi body. Poslední je FC Levotil, který získal zatím jediný bod.

Více na www.sfmo.cz

 

OSTRAVA

Také nejvyšší liga Ostravské malé kopané má za sebou pět kol. V prvním utkání si C.I.P. poradil s Tigers. Výrazně se do střelecké listiny zapsal Adam Foukal, který v tomto utkání vstřelil tři branky a pomohl tak svému týmu k vítězství 6:3. Další utkání proti sobě svedlo FK Dynamo Držik a Canis. Postavení v tabulce slibovalo vyrovnanou podívanou, nakonec se vítězem utkání stal Canis, který svého soupeře porazil o dvě branky 2:4. Vítěz minulého ročníku RokaSteel, kterému začátek sezóny určitě nevychází podle představ, si v napínavém utkání poradil s týmem Shooters 2:1. Čtvrté utkání mezi FC Erosem a 1. FC Chachary Ostravou 2007 nabídlo čtyři branky. Všechny padly do sítě týmu FC Eros a jasným vítězem se tak stal tým Chacharů. Předposlední utkání bylo ve znamení velké destrukce, kdy tým Ostravského Zábřehu vyprovodil BUFU v poměru 9:0. Poslední utkání hracího dne nabídlo souboj Staticu a TN – Ostravy. TN v tomto ročníku ještě nebodoval a nepovedlo se mu to ani v tomto utkání. Static zaslouženě zvítězil 4:0.

Vede suverénní C.I.P. bez ztráty bodu, druzí jsou Chachaři a třetí prozatím Ostravský Zábřeh. Na opačném konci tabulky nalezneme předposlední BUFU a beznadějně poslední TN – Ostravu.

Více na www.osmako.webnode.cz

 

PARDUBICE

Týmy 1. ligy Pardubické malé kopané odehrály 2. dvojkolo. FC Diko Rokytno prohrálo s FC Lagunou 1:4, ve svém druhém utkání porazilo Ideál Holidays těsně 2:1. Aigos Antimuf přetlačil FC Spalovače po výsledku 4:3, poté rozstřílel TFT Pardubice 11:4. Esta Xawax podlehla FC Akontě vysoko 0:8 a prohrála i ve svém druhém vystoupení, tentokrát s Primaklimou FC 2:7. FC CEE Logistics se rozešlo s Ideál Holidays smírně 4:4, poté prohrálo s FC Lagunou 1:7. Remíza se zrodila také v duelu mezi PFC Siófokem a TFT Pardubicemi, tentokrát v poměru 2:2. Siófok následně porazil FC Spalovače 3:0. Kapříci si poradili s Primaklimou FS o gól 2:1 a v posledním zápase kole prohráli FC Akontou 2:4.

V čele tabulky je po čtyřech kolech FC Akonta s plným počtem 12 – ti bodů. Deset bodů má druhá FC Laguna. O bod méně nasbírali Kapříci a také Aigos Antimuf. Na jejím chvostu je Ideál Holidays s jedním bodem a FC Spalovači s nulou na kontě.

Více na: www.pamako.cz

 

PRAHA – HANSPAULKA

Pražská Hanspaulka servíruje výsledky nekompletního čtvrtého kola 1. ligy. Borcibalona FC přestřílela Trops 1. SK 5:4, Restaurace U Pecků podlehla Santa Dominice nejtěsnějším výsledkem 0:1 a Akta-rez si poradila s Úterními hosty Ski FC v poměru 3:2. Na programu jsou ještě duely mezi Bostonem HS a Smutnými potapěči, poté se střetnou Erko Kbely se Saens 1. FC, poslední utkání obstarají Audi United FC a Rowdies HFC.

Boston HS je vedoucím týmem 1. ligy, přestože má ještě utkání k dobru. Druhá je Borcibalona, třetí Audi United FC. Tabulku uzavírají jednobodoví Erko Kbely a Restaurace U Pecků.

Více na: www.psmf.cz

 

PRAHA – PKFL

Los PKFL přinesl hned v prvním kole souboj loňského mistra a vicemistra. Po vyrovnaném průběhu se nakonec z vítězství radovala Hoblina Jižák, která poté porazila i dalšího tradičního aspiranta na titul Chodov a také Red Team. Všechna vítězství sice byla jen o gól, nicméně Hoblina zatím jako jediná drží plný počet 9b. Zajímavé je, že loni Hoblina začala sérií čtyř porážek a nakonec vystoupala na druhé místo tabulky, letos tedy zřejmě bude mít ambice nejvyšší. Do čela tabulky se tradičně dere i některý z ambiciózních nováčků, letos to vypadá na Ludmilu A, která také ještě neprohrála a se sedmi body drží druhé místo. Za nimi jsou se šesti body obhájci titulu O. A. Arrows a nevyzpytatelná Čelzí, a dále silný čtyřbodový střed. Překvapivě až za nimi se jen se třemi body nachází FT Razors, kteří reprezentovali v červnu na PVP a vybojovali solidní čtvrté místo, a několikanásobný mistr Chodov, u nějž zřejmě pokračuje krize z minulé sezony. Na sestupových příčkách jsou zatím s jediným bodem druhý nováček soutěže Red Team a bez bodu jsou zatím Black b!tches - ti jsou na tom přesně opačně než Hoblina Jižák, loni touto dobou byli se třemi výhrami v čele tabulky, letos se jim ale vstup do soutěže vůbec nepovedl a budou muset zabrat. Další novinky z PKFL opět za měsíc.

Více na www.pkfl.eu

 

PROSTĚJOV

Stejně jako v Pardubicích, také v Prostějově bylo odehráno druhé dvojkolo nejvyšší soutěže. So. Dubany nestačily na Kobeřice, kterým podlehly 3:5, následně prohrály také s Dobrochovem, tentokrát v poměru 2:8. Kobeřice ve svém druhém zápase utrpěly debakl od vedoucí Chaloupky PV 1:10, Chaloupka vyhrála i v Dobrochově, tentokrát 3:6. DD Sport zvítězil nad Mexicem vysoko 11:4, poté si poradil také s Dřevnovicemi na jejich půdě, kde slavil tři body po výhře 1:3. Brodek u PV vyplenil Mexico těsným výsledkem 3:4 a následně nedal šanci Dřevnovicím, které porazil jasně 7:2.

Tabulce vévodí Chaloupka PV s deseti body za tři výhry a jednu remízu. Pouze o skóre zaostává DD Sport, třetí je Dobrochov s devíti body. Na nule jsou Mexico a Dřevnovice.

Více na: www.malakopanapv.websnadno.cz

 

PŘEROV

1. Přerovská liga malé kopané má za sebou pět kol. V tom posledním, tedy pátém zvítězilo Internazionale na půdě Kafki 2:3, SK Tučín doma podlehl Travexu v poměru 1:5, Rot. Kedluben deklasoval SC Gunners 8:0, AC Hrot porazil Nealko 4:0, Lýsky zvítězily nad K.B.F. těsně 1:0, Zippo Vinary rozstřílely Buk 6:1 a Dněpro remizoval s IFK Vinary 2:2.

Zippo Vinary jsou vedoucím týmem ligy. Stejně bodů, jen horší skóre, má druhý AC Hrot. Na bronzové pozici jsou Lýsky. Sestupová místa prozatím obsazují Sokol Buk a bezbodový SK Tučín.

Více na: www.plmk.estranky.cz

 

PŘÍBOR

V Příboru je na programu závěrečné kolo 19. 10. 2013, proto přinášíme pohled na průběžnou tabulku soutěže:

1.

Klokani

7

6

0

1

33:9

18

2.

SVP

7

6

0

1

21:1

18

3.

Dynamo

7

5

1

1

24:7

16

4.

ETA

7

5

0

2

22:10

15

5.

CMCH

7

4

0

3

10:16

12

6.

FC Vipers

8

2

3

3

13:17

9

7.

FC Špunty 97

6

2

0

4

10:16

6

8.

1.FC Hájov

6

1

2

3

5:15

5

9.

Juve

7

0

2

5

4:19

2

10

Tryskáči

8

0

0

8

7:39

0

Více na www.pribor.cz/www/cz/interliga-male-kopane/

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70