Asociace malého fotbalu české republiky

Nike Strike Night v Praze - souboj elitních světových střelců živě přímo z Londýna

08. 03. | 17

Skvělá atmosféra, perfektní prostředí a zábavní lidé. Vše bylo ve středu 1. března připraveno v prodejně Top4Football v Praze na Ječné 15 k velkolepé Nike show, v rámci níž došlo k představení nové barevné verze inovované kopačky Hypervenom třetí generace.

Skvělá atmosféra, perfektní prostředí a zábavní lidé. Vše bylo ve středu 1. března připraveno v prodejně Top4Football v Praze na Ječné 15 k velkolepé Nike show, v rámci níž došlo k představení nové barevné verze inovované kopačky Hypervenom třetí generace. 19 pozvaných kluků a jedna slečna soutěžili v přesnosti střelby o tyto smrtící střelky a zhlédli soutěž Strike Night šesti elitních světových útočníků v boji o pás střeleckého šampiona přímo z Londýna. A že se bylo na co dívat!

Vše vyladit, nachystat kamery, kopačky a další monumentální akce Nike mohla začít. Za přítomnosti dvou sparťanů, brankáře Tomáše Koubka a záložníka Lukáše Váchy, ukázali odborníci z Nike všem zúčastněných vymoženosti a technologie třetí generace těchto smrtících kopaček.

Soutěžící už se však nemohli dočkat, až budou moci ukázat svůj střelecký talent, a pokořit tak ostatní v cestě za triumfem. Potemnělá scéna, reflektory a zbrusu nové rakety na nohou hráčů, dokreslovaly dychtivou atmosféru večera. Střelnice viděla napínavý souboj, kde jen jeden mohl zvítězit.

Ostatní však nemuseli smutnit, chystalo se totiž živé vysílání z Londýna z akce Strike Night a s ním spojené tipování o to, kdo ukořistí pás pro nejlepšího střelce této blyštivé události. Všechny překvapil nejen samotný vítěz, jednadvacetiletý talent FC Porto André Silva, ale také výherce tipování. Byla jím totiž jediná slečna mezi našimi soutěžícími, která si tímto u svých protivníků vysloužila velký obdiv.

Středeční večer v prodejně Top4Football nabídl jedinečnou podívanou a skvělou zábavu. Poděkování patří všem, kteří dorazili a podíleli se na této akci. Při dalších akcích se na vás bude Top4Football těšit! A nezapomeňte, nové kopačky Nike Hypervenom 3 z kolekce Black Pack seženete v kamenných prodejnách v Praze, Brně i Bratislavě, samozřejmě také na e-shopu Top4Football!

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40