Asociace malého fotbalu české republiky

Již v sobotu 24. ledna se uskuteční Final 4 mistrovství ČR pro rok 2015

19. 01. | 15

Už tuto sobotu budeme znát novopečeného mistra ČR pro letošní rok. Stane se jím jeden z kvarteta FK Klasici Jihlava, SOME Vysočina Prachárna, Gamblers Most, AUDI United. Jak jsme již informovali, dva ze čtyř účastníků mají s Final 4 zkušenosti.

Už tuto sobotu budeme znát novopečeného mistra ČR pro letošní rok. Stane se jím jeden z kvarteta FK Klasici Jihlava, SOME Vysočina Prachárna, Gamblers Most, AUDI United. Jak jsme již informovali, dva ze čtyř účastníků mají s Final 4 zkušenosti. Jihlavští Klasici skončili v roce 2013 druzí, pražské AUDI v témže roce slavilo bronzové medaile. Letos se Final 4 koná potřetí v historii.

Rozlosování a časový harmonogram turnaje:

10:00, 1. semifinále: AUDI United Praha – SOME Vysočina Prachárna
11:30, 2. semifinále: Gamblers Most – FK Klasici Jihlava
13:00, utkání ZŠ Juventa – ZŠ T. G. Masaryka
13:30, utkání o 3. místo
14:30, FINÁLE
Na Final 4 se těší například v Jihlavě, která do Milovic pořádá zájezd pro fanoušky, kteří dorazí ve třech autobusech. Jihlavský zpravodaj navíc vyzpovídal zástupce týmu SOME Vysočina Prachárna Jaroslava Hermana: http://www.mkjihlava.cz/index.php?str=aktualita&id_aktuality=2233, ale i Vladimíra Kocmánka z FK Klasiků: http://www.mkjihlava.cz/index.php?str=aktualita&id_aktuality=2234. V Mostě pro změnu poběží textový online přenos přímo z dějiště turnaje: http://fotbal-most.cz/online-mcr-final-four. Letošní ročník tak určitě bude stát za to.
Přejeme všem účastníkům hodně štěstí a ať vyhraje ten nejlepší.

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30