Asociace malého fotbalu české republiky

Evropská federace malého fotbalu spouští letos projekt Ligy mistrů

27. 06. | 16

Správní rada AMF ČR probírala na svém posledním zasedání v Brně nabídku čtyř míst pro týmy z České republiky v nově spuštěném projektu EMF Ligy mistrů.

Správní rada AMF ČR probírala na svém posledním zasedání v Brně nabídku čtyř míst pro týmy z České republiky v nově spuštěném projektu EMF Ligy mistrů. Dvě místa budou směřovat k vítězi a finalistovi Českého národního poháru 2016, zbylá dvě místa k týmům, které určí SR vzhledem k jejich tradici, výkonnosti a fanouškovské základně (to je podmínka EMF pro tzv. "licencované kluby"). Podmínkou účasti na turnaji je však kompletní úhrada všech výdajů ze strany jednotlivých týmů. Ligy mistrů se letos zúčastní týmy z 28 evropských zemí. Místem konání je slovinský Maribor a termínem akce: 23. - 25. 9. 2016.

Na příští rok plánuje Správní rada AMF ČR zahrnout cestu na tento prestižní turnaj v rámci cen pro vítěze Českého národního poháru, příp. pro další kluby. Nabídka však letos přišla až příliš pozdě a nebylo by možné výdaje pokrýt ze schváleného rozpočtu.

Další články