Co se děje v jednotlivých oblastních svazech ČR? První várka informací je zde..

05. 09. | 12

Středa bude patřit pravidelnému zpravodajství z jednotlivých oblastních svazů AMF. Dnes dostane prostor tato osmička: Blansko, Brno, Dvůr Králové, Havlovice, Hrádek nad Nisou, Jihlava, Kadaň a Klatovy.

BLANSKO

Blanenská malá kopaná má za sebou již 15. kolo soutěže, podívejme se na výsledky první a druhé ligy: PentaCo Boskovice doma těsně podlehla týmu DKS KOPEČEK Rájec 0:1, Sokol BK SADROS Bce přehrál FC MICROTEX Lomnice vysoko 5:0, KANAP Karolín prohrál s AC Kozárovem 2:4, TJ OREL Boskovice rozstřílel AC Okrouhlou 7:1 a FC KVASAR Černá Hora si poradil s SK VIKTORII Suchý jasně 5:0.

Druhá liga přinesla tyto výsledky: ARTÉZIA Štěchov - FC Světlá 0:9, SOKOL ZEDRAL Sudice - HSK Holešín 0:1, FC SAMPDORIA Poříčí - TORPÉDA Vážany 3:3, FC Brumov - FC ARTIS Bedřichov 1:1, FC FULGUR Býkovice - FK NEDALA Lažánky 7:2 a utkání ARSENAL Lomnice - 1. FC Šebetov bylo odloženo

BRNO

Brněnské soutěže mají za sebou první kolo s těmito výsledky: RKM Tango Brno vyhrálo jasně na hřišti Naturalu 95 0:4, Cordoba 06 se rozešla se Sport Centrem Srbskou nerozhodně 2:2, Nedeka Brno nestačila na Protection.cz a prohrála 1:5, největší překvapení se zrodilo v utkání nováčka soutěže KMK Dynama Brno, které nečekaně rozstřílelo úřadujícího mistra Tripoli Brno v poměru 7:2, šlágr kola mezi Gioiou Brno a Café Barem Espaňou vyzněl lépe pro hosty, kteří zvítězili 4:3. Poslední utkání kola obstaral Karlsberg C.F. s druhým nováčkem Superligy Fénixem Brno. Zkušený Karlsberg nenechal nic náhodě a vyhrál vysoko 8:2. Druhá liga má většinu svých zápasů na programu dnes. Jediný konečný výsledek se zrodil na Chalabalové, kde Moravia Brno přehrála FC Poutník 1552 4:1.

DVŮR KRÁLOVÉ

Ve Dvoře Králové mají za sebou základní část a po ligové pauze startuje play-off. Do vyřazovacích bojů na poslední chvíli proklouzl HC Milan díky lepší bilanci ze vzájemných zápasů s týmem FN Sobíci. Známe tedy kompletní herní plán čtvrtfinálových duelů. O titul krále KLMF se tak spolu nejprve utkají:

Lokomotiva Učko - HC Milan
FC Zakopat si - FK Tesla
FC 4 Promile - FK Vlčice
Hattrick Wanderers - Starci na chmelu

Čtvrtfinále začíná v pondělí 20. srpna. Semifinále je v plánu od pondělí 3. do neděle 16. září.
Finále a zápas o bronz se opět odehrají v jeden den, a to v neděli 23. září. O místě odehrání bojů o medaile bude ještě rozhodnuto.

O pořadí zápasů doma - venku rozhoduje výše postavený tým v tabulce.

HAVLOVICE

Havlovická malá kopaná svůj ligový začátek teprve vyhlíží, a proto byl uspořádán alespoň „Předligový turnaj“, jehož výsledky Vám nyní přinášíme:

Ležák  Č.S.     El Ninos          AS Roma Trutnov      Lavina Lhota Č.K.

FC Ležák Č. Skalice         X                   2:4                              1:0                              7:1

El Ninos Trutnov             4:2                    X                               1:3                              2:2

AS Roma Trutnov           0:1                   3:1                               X                                1:3

Lavina Lhota Č. K.         1:7                   2:2                              3:1                                X

Konečné pořadí:

1. FC Ležák Česká Skalice:   skóre 10:5       6 bodů

2. El Ninos Trutnov:                 skóre   7:7       4 body

3. Lavina Lhota Č. Kostelec  skóre   6:10     4 body

4. AS Roma Trutnov                skóre   4:5       3 body

HRÁDEK NAD NISOU

Také v Hrádku nad Nisou se teprve chystají na novou sezónu, v pátek 31.8.2012 proběhla v tamější Sokolovně zahajovací schůze v pořadí již 32. ročníku Hrádecké malé kopané.

JIHLAVA

Jihlavská malá kopaná má za sebou první tři kola, níže se dozvíte, jak dopadly souboje o body v nejvyšších svou soutěžích:

FK Klasici "A" opět neztratili body. Tentokrát si suverénně poradili s nováčkem soutěže, Prologem.V první půli se Klasici dostali do vedení 5:0 a ve druhém poločase už zbývalo zodpovědět jedinou otázku, kolik to skončí? Nakonec Klasici dali svému soupeři potupnou "desítku", když vyhráli 10:1. Za Klasiky se blýsknul Göth se 4 zásahy a Kocmánek V. hattrickem. Klasici se tak díky lepšímu skóre posunuli před Starlet "A" na první místo průběžné tabulky.

Překvapení soutěže FC Atis nastoupil proti Ježourům, kteří se letos moc neschází a trápí se. Po první půli byl Atis veselejší, když se dostal do vedení 2:0 a zdálo se, že si připíše další 3 body. Ve druhé půli se ale Ježouři zlepšili, Atisu nedovolili skórovat, naopak sami vstřelili 2 branky a brali alespoň bod za remízu 2:2. Atis je tak stále neporažený, Ježouři mají první bodík.

První poločas mezi 1.FC MudrcemaJežky byl vyrovnaný a skončil remízou 1:1. Ve druhé půli se ale začali víc prosazovat Mudrcové, kteří nakonec svého soupeře porazili 5:2 a posunuli se 6 body k čelu tabulky, naopak Ježci po druhé prohře v řadě jistí 8. místo. Za Mudrce se blýsknul hattrickem Bratršovský.

Pěkný, rychlý fotbal nám předvedli Starlet "A" a Plastoma CZ-Jihlavan. Zápas byl klasickou přetahovanou, Starlet se vždy dostal do vedení, na které stačila Plastoma ihned zareagovat a vyrovnat. V první půli se každý tým trefil 2x. Ve druhé půli se pokračovalo ve stejném duchu. Starlet zvýšil na 3:2, ale vzápětí bylo hned vyrovnáno, Jak se blížil konec utkání, tak bylo jasné, že kdo dá gól, vyhraje. To se nakonec po pěkné akci povedlo Starletu, jmenovitě Paiskerovi, který dal vítězný gól a potvrdil parádní formu Straletu, který ještě neztratil ani bod - 4:3!!

Pohárová středa nastoupila proti Litrpůlu s jasným cílem získat 3 body. To se jí dařilo jen v první půli, když se dostala do vedení 3:1. Ve druhé půli se už ale neprosadila, naopak Litrpůl se trefil 2x a tím srovnal zápas na konečných 3:3. Litrpůl tak získal první bod v letošní sezoně, naopak Pohárovka si připsala další ztrátu a drží se ve středu tabulky.

Armagedon si připsal druhou výhru v řadě a pomalu se posouvá tabulkou nahoru. Tentokrát mu ale stál v cestě silný R.U.M. Armagedon nastoupil standardně bez střídání a v první půli se dostal do vedení 2:0. Tento náskok si zkušeně hlídal po celý zápas. Ve druhé půli se totiž každý tým trefil 1x, a Armagedon tak bral 3 body za výhru 3:1.

www.odbilla.cz "A" se ve šlágru kola, s Hranatou Koulí, pořádně nadřela. V prvním poločase totiž do vedení 1:0 dostala Hranatá Koule. Odbilla ve druhé půli tak musela zvýšit obrátky, aby zápas otočila. To se jí nakonec povedlo a vyhrála 3:1. Drží si tak stále neporazitelnost a zároveň první příčku.

SV Ayl nastoupil ke svému dalšímu druholigovému zápasu proti poslednímu Torpedu Batelov. Zápas měl poměrně nečekaný průběh, SV Ayl se dostal po první půli do vysokého vedení 5:0. Toto vedení ve druhé půli ještě navýšil a vyhrál suverénně 8:1. Tímto výsledkem se posunul do středu druholigové tabulky. Naopak Torpedo bude muset v dalších zápasech hodně zabrat, aby se udrželo ve druhé lize.

Global potřeboval vyhrát v zápase s Orlem Luka, aby se udržel v kontaktu s čelem tabulky. To se mu od začátku zápasu dařilo, když se po první půli dostal do vedení 4:0. Ve druhé půli Orli začali lehce kousat, snížili na 2:4 a zdálo se, že by mohlo být drama. Opak byl ale pravdou, Global pak začal trestat chyby Orlů a postupně navyšoval skóre až na konečných 10:2. Global se tak se 7 body drží na 2. příčce.

Vyrovnaný zápas se odehrával mezi 1.FC Strejkové a Bumerangem. Po první půli byli veselejší Strejci, když se dostali do vedení 1:0. Ve druhé půli se zápas odehrával v podobném duchu, ale na konci zápasu se nakonec radovali hráči Bumerangu, kteří otočili zápas na 3:2 ve svůj prospěch. Strejkové tak mají na svém kontě stále 0 bodů, naopak Bumerang získal v sezoně první 3 body.

FC Finlandia Doubrava "A" nastoupila proti Ji-Paintballu.CZ s vědomím, že by si chtěla udržet druholigovou neporazitelnost. To se jí od začátku dařilo, když se po půlce dostala do vedení 2:0. Ve druhé půlce se oba týmy trefili 2x, takže konečné skóre se zastavilo na konečných 4:2 pro Finlandii. Finlandia se tak překvapivě drží na špici tabulky, Paintball se drží na středu tabulky.

Další dramatický zápas byl k vidění mezi MKM Dobronín a Eurovií. Eurovia byla úspěšnější v první půli, když ji vyhrála 3:1. Ve druhé půli se zápas odehrával nahoru-dolu. Nakonec z této přestřelky vyšla vítězně Eurovia, která udržela těsnou výhru 5:4. Eurovia je tak v kontaktu se špicí tabulky. MKM Dobronín se drží ve středu tabulky.