Asociace malého fotbalu české republiky

Aktuální pohled na výsledky a tabulky nejvyšších soutěží v oblastních svazech od Blanska po Kadaň

12. 06. | 13

Soutěže malého fotbalu, resp. jejich jarní část, vrcholí po celé České republice a nás čeká již třetí jarní návštěva v Blansku, Brně, Dvoře Králové, Havlovicích, Hrádku nad Nisou, Chomutově, Jičíně, Jihlavě a Kadani.

Soutěže malého fotbalu, resp. jejich jarní část, vrcholí po celé České republice a nás čeká již třetí jarní návštěva v Blansku, Brně, Dvoře Králové, Havlovicích, Hrádku nad Nisou, Chomutově, Jičíně, Jihlavě a Kadani. Někde již poznáme mistra ligy a také sestupující týmy, jinde si představíme ligové půlmistry, ale každopádně vás v následujících řádcích čeká zajímavé počtení.

 

BLANSKO

9. kolo 1. ITALCARS ligy přineslo tyto výsledky: FC Světlá prohrála FC KVASAREM Černou Horou 3:4, FC ARTIS Bedřichov porazil FC MICRONEX Lomnici 3:1, HSK Holešín podlehl Sokolu BK SADROS Boskovicím 1:5, FK Rozhraní zvítězilo nad AC Okrouhlou 3:1, TJ OREL Boskovice zostudil FK NEDALA Lažánky neuvěřitelným výsledkem 24:5 a KANAP Karolín přehrál SK VIKTORII Suchý 6:2. Tabulce stále vévodí TJ OREL Boskovice, s jednobodovým odstupem a zápasem k dobru se na druhém místě drží Sokol BK SADROS Boskovice, třetí je aktuálně FC KVASAR Černá Hora. Na sestupových místech se nachází FC Světlá a FC NEDALA Lažánky, přičemž poslední tým tabulky získal jediný bod.

Více na: www.mkblansko.cz

 

BRNO

Pouhá dvě kola zbývají do konce sezóny v Brně. Aktuálně bylo na programu kompletní 20. kolo, které nabídlo následující výsledky: KMK Dynamo Brno porazilo Nedeku Brno a definitivně si tak zajistilo účast v nejvyšší soutěži i pro příští ročník. Café Bar Espaňa porazil FC Fénix Brno těsně 5:4, Gioia Brno remizovala s RKM Brno 1:1, Sport Centrum Srbská přehrálo Natural 95 4:2, Cordoba 06 doma podlehla Tripoli Brno v poměru 0:6 a Karlsberg C.F. se rozešel s Protectionem smírně 5:5. Úřadující mistr České republiky v malém fotbale, RKM Brno, se dočkal úspěchu i na domácí scéně. Poprvé v historii získal tento tým titul pro krále SIMOST Superligy. Druhý je zatím Café Bar Espaňa, na který má třetí Karlsberg C.F. ztrátu 4 bodů. O další bod zpět je čtvrtá Cordoba 06. Stále ještě úřadující mistr ligy, Tripoli Brno, letos neskončí na lepší než páté pozici. Jistými sestupujícími jsou Natural 95 a Nedeka Brno.

Více na: www.malakopanabrno.cz

 

DVŮR KRÁLOVÉ

Královédvorská liga malého fotbalu v květnu načala svůj sedmý ročník. Aktuálně se hraje 3. kolo soutěže, ve kterém FK Tesla porazila FK Vlčici 5:2, FC 4 Promile přehrálo Melody Boys v poměru 3:1, Lokomotiva UČKO doma podlehla ManŽdírnici United vysoko 1:13 a dohrávat se bude ještě utkání Starci na chmelu - HC Milan. V předehrávce 4. kola prohrálo FC 4 Promile na domácí půdě se Starci na chmelu 0:7. Tabulce skupiny A vévodí FK Tesla se 7 - mi body, poslední je zatím Lokomotiva UČKO bez bodového zisku. Ve skupině B jsou na čele tabulky Starci na chmelu, Melody Boys a HC Milan nezískali zatím žádný bod a mají zároveň i stejné skóre, proto se dělí o předposlední, resp. poslední příčku.

Více na: www.klmf.cz

 

HAVLOVICE

Havlovická Tropical liga má za sebou čtvrté dvoukolo. Na jeho výsledky se můžeme nyní podívat: Pošta Úpice nejprve prohrála s Lavinou Červeným Kostelcem 1:3, aby spolu následně oba týmy remizovaly 1:1, Ležák Česká Skalice také svůj první domácí zápas nezvládl a SK Viktorii Žernov podlehl 1:2. Druhý duel skončil remízou 3:3. FC Barchovan Libňatov zvítězil nad Piškotky z Doubravic 2:0, podruhé se stejným soupeřem jen remizoval 2:2. Na čele tabulky najdeme SK Viktorii Žernov, čtyři body a na ni ztrácí druhá Lavina Červený Kostelec, která má zároveň 2 utkání k dobru. Poslední zůstává TSD Trutnov.

Více na: www.havlovickaliga.webnode.cz

 

HRÁDEK NAD NISOU

V Hrádku nad Nisou odehrály týmy 19 kol. Předkládáme aktuální výsledky: Hrádecký výběr - F.A.C. Velda 5:0, VZV Rapid - O.Z. 5:7 a RM Team – S.K.K. Hrádek 3:8. Suverénem ligy je celek O.Z., který má na prvním místě 43 bodů za 14 výher, 1 remízu a 1 prohru. Druhý S.K.K. Hrádek ztrácí nedostižných 11 bodů a má ještě zápas navíc. Třetí F.A.C. Velda má potom 32 bodů, tedy o jediný bod méně než aktuálně stříbrný tým tabulky. Na jejím druhém pólu najdeme Hrádecký výběr a Pašeráky, oba nasbírali shodně 9 bodů.

Více na: www.hmkopana.cz

 

CHOMUTOV

Čtvrté dvoukolo, tedy celkově osmé kolo bylo odehráno v Chomutovské lize malého fotbalu. Zde se můžete podívat na výsledky: Briso.cz - MTL 0:5, FC Betis Kadaň „A“ - Benfika 7:2, MTL - S.L.Z.A. Žízeň 6:2, Briso.cz - FC Betis Kadaň „A“ 3:1, Benfika - L.A. Interiér Chrontoš 0:4, S.L.Z.A. Žízeň - Unique Drink Team 4:3, Strada Ajax Chomutov - L.A. Interiér Chrontoš 2:4, Unique Drink Team - Technoline 1:1, H.V. Domovina - FC-R Bisti 5:0, Altryss Most - Strada Ajax Chomutov 2:1, H.V. Domovina - Technoline 3:2 a FC-R Bisti - Altryss Most 0:5. MTL Chomutov prozatím vede tabulku s 19 - ti body, stejný počet nasbíral také druhý L.A. Interiér Chrontoš. Třetí je se 16 - ti body FC Betis Kadaň „A“. Unique Drink Team a FC-R Bisti tabulku uzavírají. Prvně jmenovaný má body 2, druhý pouze 1.

Více na: www.chlmf.cz

 

JIHLAVA

Poslední kolo chybí do konce další sezóny v Jihlavě. O mistrovi je už rozhodnuto, ale nejprve se podíváme na výsledky posledního odehraného kola: Starlet podlehl 1. FC Mudrcům 5:7, Litrpůl doma nestačil na Klasiky a prohrál 2:5, FC ATIS Jihlava odešel poražen z utkání s Armagedonem, které hosté ovládli po výsledku 3:5. Jediným úspěšným domácím týmem v tomto kole byl Ježek, který porazil Pohárovou středu těsně 2:1. R.U.M. si odvezl tři body ze hřiště Plastomy CZ – Jihlavanu za výhru 6:5 a www.odbilla.cz potvrdila mizérii domácích mužstev v tomto kole, když těsně podlehla Globalu v poměru 1:2. Stejně jako v minulé sezóně, tak i v té aktuální se z titulu raduje úřadující vicemistr České republiky v malém fotbale, tým FK Klasici Jihlava, který má kolo před koncem náskok pěti bodů na druhý Global. Třetí je Armagedon s dvoubodovou ztrátou na druhou příčku. Sestupovat budou letos Litrpůl a 1. FC Mudrcové.

Více na: www.mkjihlava.cz

 

KADAŇ

V Kadani bylo odehráno 5. kolo s následujícími výsledky: Torro rozstřílelo Bos 8:1, MOVA přehrála Vineu Energo 4:0, Šmoulové doma prohráli s Odpadlíky 1:2, PIVEX nestačil na IQ-0 a odešel poražen po výsledku 0:5, stejným skóre porazil Elmar Fan club na jeho hřišti. Tabulku vede IQ-0, které má 15 bodů za 5 vítězství a skóre 23:3. Druhá MOVA už jednou remizovala, proto má bodů 13, třetí se drží Šmoulové s 9 - ti body. Poslední zůstává Bos, který je bez bodu.

Více na: www.malakopana.ktkadan.cz

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70